Beyler Pc'ye Çok Oturuyorum Sıkılıyorum.

Lebrath

Üye
16 Tem 2016
144
0
Beyler bilgisayar başında fazla vakit geçiriyorum fakat yaptığım herşey boş. Bunu değerlendirmek istiyorum sizce ne gibi şeyler yaparsam kendimi geliştiririm veya zevk alırım. Şimdiden herkese teşekkürler ve iyi forumlar. :yo

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Beyler bilgisayar başında fazla vakit geçiriyorum fakat yaptığım herşey boş. Bunu değerlendirmek istiyorum sizce ne gibi şeyler yaparsam kendimi geliştiririm veya zevk alırım. Şimdiden herkese teşekkürler ve iyi forumlar. :yo

20 yaşlardaydım ne bir kız arkadaş ne bir başka birşey varsa yoksa bilgisayar vatan aşkı millet aşkı yaptıgımı hackler sabah 9 açardım bilgisayarı sabah 4 te kapatırdım doğru düzgün yemek yemezdim Messennger listem 1084 kişiydi o zamanlar mirc vardı hiç iyi değil dışarısı var kardeşim çık gez dolan keyfine bak çalışmadıgımız için bilgisayar başında oluyoruz Şuan yaşım 30 daha önce 6 ameliyat geçirdim 10 sene önce rabbim böyle uygun görmüş ne yapabilirsin ki Eğer Kendini geliştirmek istiyorsan Web Tasarım Grafik birşeylere katıl birşeyler yap Kendindeki yetenekleri ortaya çıkar turkhackteam de albay yarbay olmuşsun yada x bir yerde hiç fark etmiyor sana sadece şunu söylemek istiyorum bir meslek edin Şuan yaşım 30 fakat merkezi yerde yaşamıyorum doğal olarak vaktim genellikle araba kullanmak dışarı çıkmakla geziyor yada oyunlarla Zamanında devrimcisi de tehdit etti hdplisi faşisti hackercilik oynayıp boş yerlere yönelmeyin mesleki egitim kurslar yapın gençler Rabbime Emanet olun...
HAYAT SENİN TABİ NASIL DEĞERLENDİRME YAPARSAN HAYATINI O YÖNE YÖNLENİR BURDA TURKHACKTEAMDEKİ ABİLERİN KARDEŞLERİN DEĞERLİ FİRMALAR GÜZEL İŞLERDE ÇALIŞIYOR BUNU SEN NEDEN YAPMAYASIN Kİ SENDE BAŞARIRSIN ..

Son düzenleme:

magics2

Kıdemli Üye
11 Kas 2011
2,871
0
geldimki
Kendini kitaplara adayabilirsin. Bilgisayar sana bir şey kazandırmaz. Ki boş boş duruyorsan, oyun oynuyorsan. Sevdiğin kitap türüne göre kitap oku. Emin ol ki konuşma şeklin, cümlelerinin bile değiştiğini hissedebiliyorsun. //Gecen hayır olsun

Eyciey

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
378
0
program yazman gerekmez.bence dil geliştir yada steamden oyun alırsın bi takım bulursun tüm vaktin ona geçer fakat ben tavsiye etmem.asosyal olma dışarı çık bi hava al sağlığın daha önemli

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.