Beyler win xp de her pc açılışnda bu açılıyor yardım !!1 [fotsu var .p]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rebillion

Üye
15 Nis 2012
66
0
arkadaşım bak çok saçma gelebilir ama ekran kartın programında sorun var banada 3 kez oldu hiç bişi yapmadım ekran kart programı yeniden yükledim oldu saçma gelebilir ama öle oldu

Fenerist®

Kıdemli Üye
19 Nis 2012
3,610
13
Kadıköy

formart atmadanda çözebilirsin pc ni avast ile tarat ie8 indir kur
Ccleaner ile tarayıcı geçmişini falan temizle

explorer.exe ve drwtsn32.exe hatası

1) ShellExView (sadece 48kb) programını indirtıklayınız
2) Programı boş bir klasöre açın
3) İsteyen Türkçe dosyayı programı açtığı yere koysun.
4) Programı açın ve Düzen -> Bul'a tıklayın
5) Securom yazın ve aratın
6) Alttaki listede CmdLineContextMenuClass ve Açıklama kısmında da Securom'u göreceksiniz
7) Oraya sağ tıklayın ve "Seçili Öğeleri Devre Dışı Bırak" deyin.

Son düzenleme:

ZagoR

Katılımcı Üye
29 Ocak 2012
851
0
Trabzon
Kardeşim otomatik Güncelleştirmelerden pcyi güncelle büyük ihtimal sorun düzelecektir dosyaların bozuk olmasından kaynaklanıyor birde Disk Birleştiricisi ile C yi ve D yi onar pc nin Geç açılmasının en büyük sebebi sistem dosyalarının parçalanmış olmasıdır disk birleştirici ile onarırsan farkını göreceksin.

ArCaNy

Katılımcı Üye
22 Ocak 2012
315
0
Wicrosoft dan windows update + windows installer 3 + Explorer 8 indir ! sonra iobit uninstaller yada uninstall tool indir !

ardından ilk once uninstallerle explorer kökten sil ( güçlü tara veya derin sil gibi secenekler ) ! sonra windows yeniden baslat ve ilk explorer düzgünce yukle ve bittiğinde explorer acık olmasın windows update yukle ardından windows installer 3 ve explorer ı ac bukadar ... bi dene !

Bakım programı herzaman bilgisayarından bulundur ( Ccleaner ben sahsen kullanmıyorum onun yerine JETCLEANER kullanıyorum ): Önerdiklerim ::: Tuneup veya BoostSpeed kullan tuneup key heryerde var ! boost speed crack bulamazsan ben önceden uploadım var linkini atarım !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.