Beyler Yardım Adsense İle Play Storeye Veya Papara Veya Paypala Para Gönderemeyizmi

yasin0233

Katılımcı Üye
5 Eki 2012
569
0
Mersin
Bildiğim Kadarıyla Olanaksız...Paypal Olurdu Fakat Suan Kesinlikle Önermem Çünkü Paypal Türkiye'den Cekildi...Banka Hesabı Açmak Zor Değil En Uygun Bankaya Gidip Kendine Bir Hesap Açabilirsin...Ordanda İnternet Bankacılığını Açıp Sanal Alemde İstediğin gibi Para Aktarımı Yapabilirsin

Edit : Paypal Türkiye'den Çekildiğinden Dolayı Paypal Kullanamazsın Toloka'dan Kazandığım 25-30 Doları Paypala Aktardım 1 Hafta Sonra Paypal Türkiye'den Çekildi ve Suan Paramı Çekemiyorum...Paypala Aktarmanı Bu Yüzden İstemiyorum

Son düzenleme:

BARANTR

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
355
0
26
İSTANBUL
Bildiğim Kadarıyla Olanaksız...Paypal Olurdu Fakat Suan Kesinlikle Önermem Çünkü Paypal Türkiye'den Cekildi...Banka Hesabı Açmak Zor Değil En Uygun Bankaya Gidip Kendine Bir Hesap Açabilirsin...Ordanda İnternet Bankacılığını Açıp Sanal Alemde İstediğin gibi Para Aktarımı Yapabilirsin

Edit : Paypal Türkiye'den Çekildiğinden Dolayı Paypal Kullanamazsın Toloka'dan Kazandığım 25-30 Doları Paypala Aktardım 1 Hafta Sonra Paypal Türkiye'den Çekildi ve Suan Paramı Çekemiyorum...Paypala Aktarmanı Bu Yüzden İstemiyorum

ama ben parayı çekmiyeceğim bir siteye yatırcağım paypal ödeme ile

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.