Beynimizin Tanrısı Olmak/Beyin Kontrolu/Astral Yolculuk -Türkiyede İlk Kez.!

Lapricon

Uzman üye
13 Şub 2016
1,591
0
Medine
Beynin erişime kapalı olan tarafı ne ?
Sizin o vakit kapalı yerleri açmış olmalısınız ki açamayanlarada yol gösteriyorsunuz
demek isterdim ama açsanız burda ne işiniz var siz şimdi çok yüksek yerlerde olmalı değilmiydiniz
Zeka konusunda bizlerden kat kat üstün olmalısınız atomu parlalayan yada yer çekimini bulan birisi kadar vs... yüzlerce soru sormak istiyorumda tartışma çıkmasın :)
birde bizler inançlı insanlarız biz müslümanız düstum bizim ilahımız 1 tanedir ve beynimizin ilahida Allahtır insan kendinde ilahlık vasıfları gördüğünde o kişi Allaha şirk koşmuş ve ebedi Cehennrmlik olmuş olur ve Allahın asla affetmem dediği günahlardandır !
Eğer müslüman değilseniz şunu düşünürüm Acaba müminleri farkında olmadan şirke mi düşürmek istiyor ?

Not = sadece inançlı kardeşlerimi uyarmak içindir :)

Son düzenleme:

Memotaz

Uzman üye
11 Şub 2015
1,526
0
39°47'20.58"
Beynin erişime kapalı olan tarafı ne ?
Sizin o vakit kapalı yerleri açmış olmalısınız ki açamayanlarada yol gösteriyorsunuz
demek isterdim ama açsanız burda ne işiniz var siz şimdi çok yüksek yerlerde olmalı değilmiydiniz
Zeka konusunda bizlerden kat kat üstün olmalısınız atomu parlalayan yada yer çekimini bulan birisi kadar vs... yüzlerce soru sormak istiyorumda tartışma çıkmasın :)
birde bizler inançlı insanlarız biz müslümanız düstum bizim ilahımız 1 tanedir ve beynimizin ilahida Allahtır insan kendinde ilahlık vasıfları gördüğünde o kişi Allaha şirk koşmuş ve ebedi Cehennrmlik olmuş olur ve Allahın asla affetmem dediği günahlardandır !
Eğer müslüman değilseniz şunu düşünürüm Acaba müminleri farkında olmadan şirke mi düşürmek istiyor ?

Not = sadece inançlı kardeşlerimi uyarmak içindir :)

Dostum Bende Elhamdülillah Müslümanım Bu Konuda Beyin Erişime Kapalı Taraf Derken Öğrenme Ve 6. His Kabiliyetinden Bahsediyorum :) İşin İçinde Baya Fizik Var :D Ve Dostum Daha Yüksek Yerlerde Olmalı Değilmiydiniz Diyorsun Şöyle Söyliyim Fen/Fizik/Biyoloji Okullarında %80 Bursum Var Fakat Anadolu Bilgisayar Bölümü Okuyorum :D Bunada Zevk İşi Derim .s

sallama10

Üye
3 Tem 2015
137
0
Gelişme kısmı acayip saçma geldi.bir insan en iyi olan duygu düşünce davranış v.b bir şeyi düşünüp onu sürekli olarak yaparak üzerinde tecrübe kazanabilir.neden her gün bir şeyleri farklı yaparak tecrübelerden uzak kalalım ? Bilinçli bir insan neden empati kurduğu halde farklı şeyler yapmak zorunda kalsın ? Komik.

xenceri

Uzman üye
16 Ağu 2010
1,948
0
İstanbul
Gelişme kısmı acayip saçma geldi.bir insan en iyi olan duygu düşünce davranış v.b bir şeyi düşünüp onu sürekli olarak yaparak üzerinde tecrübe kazanabilir.neden her gün bir şeyleri farklı yaparak tecrübelerden uzak kalalım ? Bilinçli bir insan neden empati kurduğu halde farklı şeyler yapmak zorunda kalsın ? Komik.

Kardeşim farklı şeyler yapmak beynin her iki lobunu harekete geçirmeye yarar. Eğer ki bir şeyi 21 gün boyunca tekrarlarsan bu artık sende bir alışkanlık haline gelir ve bir dahaki yapışında beynin bu alışkanlığı kullanır ve beynin sadece bir tane lobu çalışmış olur. Sürekli monoton bir hayat yaşayınca da artık beynin bir tane lobu iyice körelmiş oluyor. Bunları tekrar aynı anda kullanabilmek için de farklı düşünmek gerekiyor. Bu konuyla ilgili en azından Erdal Demirkıran'ın kitaplarını okumanı öneririm. Hem zaten arkadaşın -kendi beyim gücümle ve elimle yazdım- dediği şeyler aslında Erdal Demirkıran'ın Ben Dünyanın En Akıllı İnsanıyım kitabından alıntıdır.

Bay Bilinmeyen

Katılımcı Üye
7 Haz 2016
909
0
beyler bunu yazan kişi forumdan uzaklaştırılmış nasıl ulaşırım böyle şeylere baya merakım ve bilgim varda onunla konuşmak isterim

Plut0

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
727
1
5dimensional
Kanıtlanamayan şeylere inanmam, astral seyahat yapan birisine adresimi veriyim benim nasıl biri olduğumu söylesin, o zaman inanırım.

xenceri

Uzman üye
16 Ağu 2010
1,948
0
İstanbul
Kanıtlanamayan şeylere inanmam, astral seyahat yapan birisine adresimi veriyim benim nasıl biri olduğumu söylesin, o zaman inanırım.

Bence inan :) Astral seyahat yapmadım hiç ama bir aralar ben de böyle şeylere merak salmıştım. 2-3 haftalık uğraştan sonra pusulanın ibresini istediğim yöne döndürebiliyordum. Şu an denesem galiba yine yapabilirim. Hani bunun hiçbir mantığı yok ama oldu :D

Plut0

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
727
1
5dimensional
Bence inan :) Astral seyahat yapmadım hiç ama bir aralar ben de böyle şeylere merak salmıştım. 2-3 haftalık uğraştan sonra pusulanın ibresini istediğim yöne döndürebiliyordum. Şu an denesem galiba yine yapabilirim. Hani bunun hiçbir mantığı yok ama oldu :D

Kineziler, kara büyüler, bir ton şey yaptım.Hiçbirisi de olmadı..

xenceri

Uzman üye
16 Ağu 2010
1,948
0
İstanbul
Kineziler, kara büyüler, bir ton şey yaptım.Hiçbirisi de olmadı..

Büyü bilmem ama bizim burada bir muskacı var (ona imam deniliyor gerçi günaha girmeyeyim şimdi) millet ona muska yaptırıyor. Mesela kendi şahit olduğum bir olay yine, mahalleden birinin evine hırsız girmişti ve altınlar çalınmıştı, gelip muska yaptırdı. İşte muskayı yaptı bizim adam ve dedi şu an adamın idrarını bağladım ben dedi. Senin altınları getirmeden de bu adam idrarını yapamayacak dedi. 1 gün geçmedi hırsız altınları geri getirdi hemen. Dolayısıyla büyü de inanırım ben ama tabi bu farklı bir şey. İnsan beyni gerçekten de çok tuhaftır ve gerçekten de çok tuhaflıklar yapanlar da var :) Mesela ben de bu aralar düşünceleri etkileme üzerine çalışıyorum. Özellikle çocuklarda epey bir ilerleme katettim. Şöyle ki 52 kart arasında bir iskambil kartı düşünmelerini istiyorum ve akıllarına gelen ilk kartı bir kağıda yazmalarını istiyorum. Yüzde doksan ihtimalle de benim yazmalarını istediğim kartı yazıyorlar.

Plut0

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
727
1
5dimensional
Büyü bilmem ama bizim burada bir muskacı var (ona imam deniliyor gerçi günaha girmeyeyim şimdi) millet ona muska yaptırıyor. Mesela kendi şahit olduğum bir olay yine, mahalleden birinin evine hırsız girmişti ve altınlar çalınmıştı, gelip muska yaptırdı. İşte muskayı yaptı bizim adam ve dedi şu an adamın idrarını bağladım ben dedi. Senin altınları getirmeden de bu adam idrarını yapamayacak dedi. 1 gün geçmedi hırsız altınları geri getirdi hemen. Dolayısıyla büyü de inanırım ben ama tabi bu farklı bir şey. İnsan beyni gerçekten de çok tuhaftır ve gerçekten de çok tuhaflıklar yapanlar da var :) Mesela ben de bu aralar düşünceleri etkileme üzerine çalışıyorum. Özellikle çocuklarda epey bir ilerleme katettim. Şöyle ki 52 kart arasında bir iskambil kartı düşünmelerini istiyorum ve akıllarına gelen ilk kartı bir kağıda yazmalarını istiyorum. Yüzde doksan ihtimalle de benim yazmalarını istediğim kartı yazıyorlar.

Ozikoydu

Üye
27 Mar 2016
208
0
İstanbul

Memotaz7

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
546
0
Sólheimar
Bay Bilinmeyen' Alıntı:
hocam vallaha çok sevindiim sizi görüdügme banlanmıştınız yan hesbaınız vardır diye araya araya canım çıktı bende lucide astral e çok hevesiliyim parapskoloji hakkıdna kitaplar okurum araştırırım sizinde konularınızı okudum lucid görmek istiyorum bana bi kaç tavsiyede bulunurmusunuz

Mutlu Ediyor İnsanı Görünce :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.