Beyond a Steel Sky incelemesi

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,766
679
Germany
6apXyk.png

111292_640.jpg

Geliştirici ve yayıncı Revolution Software, hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı, yapay zekâ odaklı eksantrik bir gelecekte geçen ve çığır açıcı bir 3D macera oyunu Beyond a Steel Sky'ı Steam mağazasında yayınladı. 150 TL fiyat etiketine sahip olan oyunu 23 Temmuz'a kadar yüzde 20 indirimle birlikte 120 TL'ye satın alabilirsiniz. Bu arada oyunun Türkçe arayüz ve altyazı desteği de bulunuyor.

Beyond-a-Steel-Sky_2.jpg

Alışmasının zaman aldığı bu kontrollere bir süre oynadıktan sonra alışıyorsunuz ancak yine de oyunun önemli eksiği kesinlikle bu kontrollerin yetersiz olması. Zira ne olursa olsun PUBG Mobile ve Call of Duty: Mobile gibi oyunlardaki o muazzam kontrolleri bu oyunda ararsanız hata yaparsınız.

Oyunda şehirdeki insanlarla etkileşim kurmanız gerekiyor. Bazen onlardan yardım istiyor bazense onlara yardım ediyorsunuz ve bu sayede görevleri de tamamlıyorsunuz.

Oyun tam anlamıyla bir 90'lar oyunu görünümende ve bu tarzı seviyorsanız oyunu beğeniceğinizi düşünüyorum. Oyun Apple Arcade'in diğer oyunları içerisinde kısa süre içinde yüksek puan alan oyunları arasında yer alıyor ve Beyond a Steel Sky benim de önerdiğim oyunlar arasında yer alıyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 veya üstü

İşlemci: Intel Core i3-2100 @3.1GHz ya da AMD Phenom X4 945 @3.0GHz

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 650 2GB ya da AMD Radeon HD 7770 2GB

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

İlave Notlar: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)

İşlemci: Intel Core i5 3470 @3.20GHz ya da AMD FX-8350 @4.00GHz

Bellek: 6 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 4GB ya da AMD Radeon R9 280X 3GB

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

İlave Notlar: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

I7bE1q.png

KaynaK

beauty-andellia.regular.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.