Bi bilgisayarda 2 ekran

TheR3D

Üye
29 Nis 2016
112
0
Beyler bu filimlerde gördüğümüz 1 klavye 1 fare ama 2 ekran

Bunun nasıl olduğunu anlatabilirmisiniz...

silversurferr

Katılımcı Üye
15 Kas 2008
515
0
w00t
Hocam vga kablosunu takıyorsun. Masaüstüne sağ tıklayıp ekran çözünürlüğüne giriyorsun. 2. mönitörü extended(uzatılmış olsa gerek türkçesi) seçiyorsun bitiyor.

edit: üstümdeki arkadaşa edit geçetyim, ben laptop'u 2 extra monitör ile kullanıyorum. Bilgi kirliliği yapmamanı tavsiye ederim

Wesley01

Uzman üye
16 Ocak 2016
1,907
0
'774852'
Hocam vga kablosunu takıyorsun. Masaüstüne sağ tıklayıp ekran çözünürlüğüne giriyorsun. 2. mönitörü extended(uzatılmış olsa gerek türkçesi) seçiyorsun bitiyor.

edit: üstümdeki arkadaşa edit geçetyim, ben laptop'u 2 extra monitör ile kullanıyorum. Bilgi kirliliği yapmamanı tavsiye ederim

Kardeşim ben kesinlik eki filan kullandım mı?Cümlemi tekrar okumanı tavsiye ederim anlayana kadar.Laptop a ikinci bir monitör takan hiç görmedim ondan ama kasaya takan çok gördüm. ;)

23 Nis 2015
153
0
Desteklemesiyle alakası yok ekran çözünürlüğünden çift ekran seçerek her ekranda yapabilirsin. 2008 den kalma monitörü tht ekranı yaptım ben hack verileri tht anasayfası ve sondakika haberleri oradan akıyor.

Wesley01

Uzman üye
16 Ocak 2016
1,907
0
'774852'
Desteklemesiyle alakası yok ekran çözünürlüğünden çift ekran seçerek her ekranda yapabilirsin. 2008 den kalma monitörü tht ekranı yaptım ben hack verileri tht anasayfası ve sondakika haberleri oradan akıyor.

KArdeşim burda ana şey monitörün eskiliği yeniliği değil ilk Vga lı monitör olsun yine Ekran kartı desteklerse takılır.Sen gidip 2005-06 yılında üretilmiş bir ekran kartını dene bi bakalım.

silversurferr

Katılımcı Üye
15 Kas 2008
515
0
w00t
Kardeşim ben kesinlik eki filan kullandım mı?Cümlemi tekrar okumanı tavsiye ederim anlayana kadar.Laptop a ikinci bir monitör takan hiç görmedim ondan ama kasaya takan çok gördüm. ;)

çoğu kez bir hdmi bir vga girişi yoktur demen başlı başına bir olay ki zaten. Her laptop vga koymasa bile muhakkak hdmi çıkışı koyuyor yerel donanımına... Her neyse
Ekstra bir ekran kartı performansına gerek duymadan dual monitör kullanabilirsin

Edit: Tekrar üstteki arkadaşa edit geçiyorum, 10 sene öncesinden kalma ekran kartı kullanan kaldı mı ki ? + ekstra vga çıkışı varsa kullanılabilir. Ekran kartının desteklemesiyle alakalı bir durum değil bu

Wesley01

Uzman üye
16 Ocak 2016
1,907
0
'774852'
çoğu kez bir hdmi bir vga girişi yoktur demen başlı başına bir olay ki zaten. Her laptop vga koymasa bile muhakkak hdmi çıkışı koyuyor yerel donanımına... Her neyse
Ekstra bir ekran kartı performansına gerek duymadan dual monitör kullanabilirsin

Edit: Tekrar üstteki arkadaşa edit geçiyorum, 10 sene öncesinden kalma ekran kartı kullanan kaldı mı ki ? + ekstra vga çıkışı varsa kullanılabilir. Ekran kartının desteklemesiyle alakalı bir durum değil bu

KArdeşim sen hayatında kaç kere pc topladın gerçekten söyle.Ben bunları Ana dilim gibi biliyorum...

silversurferr

Katılımcı Üye
15 Kas 2008
515
0
w00t
KArdeşim sen hayatında kaç kere pc topladın gerçekten söyle.Ben bunları Ana dilim gibi biliyorum...

Benim hayatım pc toplamakla geçiyor pardon da ? Hem mesleğim gereği, hem şuan çalışmakta bulunduğum konum gereği. Burada ben bunu yapıyorum şunu yapıyorum diyerek kendinizi haklı çıkartmaya çalışmayınız. Benim bilgim bu kadar diyip geçiniz. Sizden daha fazla bilen birisi varsa sizde bir şeyler öğrenmiş olursunuz. Forumun amacı budur. Saygılarımla iyi günşer

23 Nis 2015
153
0
2011 çıkışlı bir ekran kartı kullanıyorum ve artık 05-06 ekran kartı kalmadı piyasada arkadaşınkide eminim bu kadar eski değildir burda anadilim gibi biliyorum vs diyerek insanlara bilgili gözükmenin bir anlamıda yoktur. Akıl akıldan üstündür diye bir laf var. Sen ayarını yap istediğin şekilde kullanırsın kardeşim sıkıntı olursa mesaj at yardımcı olayım hadi Allah'a emanet.

Wesley01

Uzman üye
16 Ocak 2016
1,907
0
'774852'
Benim hayatım pc toplamakla geçiyor pardon da ? Hem mesleğim gereği, hem şuan çalışmakta bulunduğum konum gereği. Burada ben bunu yapıyorum şunu yapıyorum diyerek kendinizi haklı çıkartmaya çalışmayınız. Benim bilgim bu kadar diyip geçiniz. Sizden daha fazla bilen birisi varsa sizde bir şeyler öğrenmiş olursunuz. Forumun amacı budur. Saygılarımla iyi günşer

Demek ki Çok öğrenmişsin ama boş öğrenmişsin.ARtık post yazmıyorum arkadaşında konusu çok kirletildi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.