bi feys hackledim ama.. içeri bakın lütfen

14 Eki 2012
77
0
çok önemli bir durumdan dolayı bir face hackledim fake bir hesabı bizim hakkımızda paylasımlar yapan ama kim oldugunu kimseye yazmamış bu şahsiyetin kim oldugunu nasıl öğrenebilirim acaba ?

14 Eki 2012
77
0
Dostum aynaya bakıp konuşmayı bırakta arkadaşa yardımcı ol,

Sana gelince kardeş nasıl hackledin bilmiyorum ama rat felan yedirseydin bulabilrdin ,
Hangi türden hackledin ? Logger felansa kimi takip edip kimle konustuguna bakabilirsin.

Msn adresini tespit edip gizli sorudan aldım hocam ip adresini de buldum fakat pc sine giremiyorum :( Sanırım bulamayacağım

Trinty

Uzman üye
7 Nis 2013
1,302
0
Bileceksiniz
Msn adresini tespit edip gizli sorudan aldım hocam ip adresini de buldum fakat pc sine giremiyorum :( Sanırım bulamayacağım

Dostum bundan sonrası sosyal mühendisliğe kalmış madem pek seçeneğin yok arkadaşların'a zarf atmalısın :)
Facede hacklediğin kişiler arasında mtlaka seninde arkadaşlarından vardır bilende mutlaka vardır çünkü böyle birşey yapıyorsa mutlaka hava atmak için 1,2 kişiye sır vermiştir.şimdi arkadaşlarına mesaj at hackledğin adresten napıyon nasılsın gibi Sonra deki tel format attım numaralar silindi versene de mutlaka genellikle vereceklerdir.
ve aile bireyinden birinden mesaj çak kendisi düşecektir yani bu yolda işe yaramazsa tekrar bana gel dostum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.