Bi oyun tarif etcem ismini bilen varmı

gharmori

Uzman üye
6 Kas 2011
1,950
1
Andromeda G.
Arkadaşlar 2005 de aldığımız bilgisayarla bi oyun hediye edilmişti ama adını unuttum eğer biliyosanız söylermisiniz.

Oyunu tarif ediyorum
1-2005 de exper pc ile verildi
2-Hediye edilen oyunlar arasında Quake3,Half-Life,Gta3,Hulk,Return to castle Wolfenstein,NFS 2,Fifa 2005 ve ismini bilmediğim şu oyun vardı
3-Oyun askeri oyundu bize yaklaşan düşmanları vuruyoduk tank,savaş uçağı seçim menüsü vardı
4-Oyunun Anamenüsünde sarı yıldız vardı

Evet arkadaşlar oyun böyleydi eğer sizede bu oyun hediye edildiyse yada önceden başka yerde oynadıysanız ismini söylermisiniz

bukalemun92

Katılımcı Üye
29 Şub 2012
747
0
İzmir!
Bir dakika ben bu oyunu biliyorum, şimdi araştıracam. Editleyip ismini yazarım :D Yeşil bir logo vardı, askerler, askeri arabalar, tanklar, uçaklar geliyordu, paraşütle askerler iniyordu, ya da yardım kutuları :D Çok oynamıştım o oyunu. Severdim.

Buyur kardeşim oyun bu :D

beach head 2002

Hatta resminide koyarsak http://catafex.weebly.com/uploads/1/5/7/8/15781820/3858485_orig.jpg

Son düzenleme:

gharmori

Uzman üye
6 Kas 2011
1,950
1
Andromeda G.
Bir dakika ben bu oyunu biliyorum, şimdi araştıracam. Editleyip ismini yazarım :D Yeşil bir logo vardı, askerler, askeri arabalar, tanklar, uçaklar geliyordu, paraşütle askerler iniyordu, ya da yardım kutuları :D Çok oynamıştım o oyunu. Severdim.

Buyur kardeşim oyun bu :D

beach head 2002

Hatta resminide koyarsak http://catafex.weebly.com/uploads/1/5/7/8/15781820/3858485_orig.jpg

eevvet kardeş süpersin aynı bu oyundu sağol veriyom şukunu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.