Bi programı türkçeye çevirmek istiyorum

InVoKeR

Üye
1 Haz 2013
51
0
Bi programı türkçeye çevirmek istiyorum bunun için bana yardım edebilecekler biraz zor iş ama yardım edebilecekler mesaj atabilirilermi

hackersezen

Yeni üye
24 Haz 2013
15
0
Gaziantep
programdan programa değişir kardeş ben bir tane çavirmiştimn hangi program üstünde deniceğine bağlı şimdi ben şyle yaptım klasör seçeneklerinden uzantıyı göstermeyi açtım sonra programınn dil dosyası muhakak dll dosyasıdı onun txt ye çevirdim not defteinde açtım sonra çevirip kapattım sonra onu yeniden dll yapıp programın içine attım bilmem

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.