Bıçak Fena Saplanmış.. (İftardan Önde Önerilmez)

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
ne var herkesin başına gelebilir. bıçak kalbi ve karaciğer i zedelemiş daha önce açık ameliyatta bulundum :) onun faydaları buna ii kaçmadı diosan sakın ola ameliyat hanenin yakınından geçme !
 

xXPesimisTXx

Kıdemli Üye
12 Tem 2010
3,619
8
İstanbul
offf be o adamın içini açmışken hazır alıcaksın damarları makarna yapıcaksın böyle ketçap niyetinede kan oooohhhh (dikkat=sakın denemeyim) :D kötü olmuş yaa baya saplanmış
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.