Bifrost 1.2.1 Turkish

gadetahuv

Üye
30 Eyl 2017
97
0
Türkiye
Yazılımın ne işe yaradığını bilmeyenler varsa, alttaki konuya göz atmanızı tavsiye ederim ve doğru şekilde okuduğunuzdan’da emin olun.

Uzaktan Yönetim Aracı İle PC Ve İnternet Üzerinden Kameradan Görüntü Alma Veya Masaüstü Görüntüsünü Saniyelik Alma

Dostlar her zaman ki gibi; RAT yazılımını sorunsuz şekilde, çalıştırmanız için aşağıdaki adımları aynı şekilde yapın!

1. Windows Güvenlik Duvarı ---› Komple devre dışı bırak!
2. Windows Defender ---› Devre dışı bırak!
3. Bilgisayarınızda Anti Virüs programı varsa kaldırın yoksa hiçbir şekilde RAT'ı çalıştıramazsınız!

▼ Ekran Görüntüsü ▼

Burada şifre oluşturun ve not alın. Resimdeki gibi;
Şifre aynı olmasın, yoksa birbirinizi hekleyebilirsiniz.

Burada ise not aldığınız şifreyi tekrar girin.
Şimdi IP olayına geldik, resimdeki IP adresleri “Hide ALL IP” isimli program üzerinden alınmıştır.
Yukarıdaki konuya göz atarsanız ne demek istediğimi anlayacaksınız.

“server.exe” isimli dosyayı aynı yapmayın, ya “System.exe” olarak ayarlayın yada kendinize göre bir şeyler oluşturun.

Bu programın zararsız olanını size kimse paylaşmaz, o yüzden beni desteklerseniz sevinirim.
Konu yeteri kadar ilgi çekerse buna benzer paylaşımlar olacak çekmesede canınız sağolsun!
Biliyorsunuz insan bir şeyler paylaşırsa öğrenir, bir şey paylaşmazsa öğrenemez!
Program hakkında detaylı bilgi WinRAR’ın içinde mevcut. Programın orijinal hali
bu şekildeydi “Bifrost 1.2.1 Espanol.exe” 2014 yılında güvendiğim bir dostumdan
aldım kesinlikle zararsızdır Virüs Totıl’a yeni eklendi aşağıdan göz atabilirsiniz!

╭╮╱╱╭╮╱╱╱╱╱╱╱╱╭━━━━╮╱╱╱╭╮╱╱╱╭╮
┃╰╮╭╯┃╱╱╱╱╱╱╱╱┃╭╮╭╮┃╱╱╭╯╰╮╱╱┃┃
╰╮┃┃╭╋┳━┳╮╭┳━━╋╯┃┃╰╋━━╋╮╭╋━━┫┃
╱┃╰╯┃┣┫╭┫┃┃┃━━┫╱┃┃╱┃╭╮┃┃┃┃╭╮┃┃
╱╰╮╭╯┃┃┃┃╰╯┣━━┃╱┃┃╱┃╰╯┃┃╰┫╭╮┃╰╮
╱╱╰╯╱╰┻╯╰━━┻━━╯╱╰╯╱╰━━╯╰━┻╯╰┻━╯

Arkadaşlar Virüs Totıl’da çok fazla kırmızı gösterebilir, çünkü sonuçta bu bir RAT’tır.
Ben bu RAT’ın herhangi bir zararını görmedim, uzun zamandır kendi makinemde kullanmama rağmen!
Açıkçası pek bişey olmadı, fakat siz güvenmiyorsanız sanal makineden açabilirsiniz tamamen size bağlı.
Ama inanın bana zararsızdır, çünkü ben bayadır kendi makinemde kullanıyorum ve bir şey olmadı.

╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╭━╮╭╮
╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱┃╭╯┃┃
╭━━┳━╮╭━━┳━╮╭╯╰┳┫┃╭━━┳━━╮╭━━┳━━╮
┃╭╮┃╭╮┫╭╮┃╭╮╋╮╭╋┫┃┃┃━┫━━┫┃╭━┫╭━╯
┃╭╮┃┃┃┃╰╯┃┃┃┃┃┃┃┃╰┫┃━╋━━┣┫╰━┫╰━╮
╰╯╰┻╯╰┻━━┻╯╰╯╰╯╰┻━┻━━┻━━┻┻━━┻━━╯

╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╭━╮╭╮
╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱┃╭╯┃┃
╭━━┳━╮╭━━┳━╮╭╯╰┳┫┃╭━━╮╭━━┳━━┳╮╭╮
┃╭╮┃╭╮┫╭╮┃╭╮╋╮╭╋┫┃┃┃━┫┃╭━┫╭╮┃╰╯┃
┃╭╮┃┃┃┃╰╯┃┃┃┃┃┃┃┃╰┫┃━╋┫╰━┫╰╯┃┃┃┃
╰╯╰┻╯╰┻━━┻╯╰╯╰╯╰┻━┻━━┻┻━━┻━━┻┻┻╯

WinRAR Şifresi: 123

Son düzenleme:

M3TR0

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,034
4
NOT FOUND
Resimde Full Trojen Algılamış :D, Benmi Yanlış Görüyorum :D
Düzeltme: Araştırdığımda RAT Olduğunu Öğrendim Ondan Kaynaklı Sanırım Sorry Man :D

Son düzenleme:

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39
Virüs total sonucundan sonra güvenemedim.
Konuyu İnceletirsen Süper olur

gadetahuv

Üye
30 Eyl 2017
97
0
Türkiye
Resimde Full Trojen Algılamış :D, Benmi Yanlış Görüyorum :D
Düzeltme: Araştırdığımda RAT Olduğunu Öğrendim Ondan Kaynaklı Sanırım Sorry Man :D

Hocam inede güvenmiyorsanız, sanal makine oluşturup oradan açabilirsiniz! Fakat bence zararsızdır çünkü ben uzun zamandır, kendi makinemde kullandığım için biliyorum.

gadetahuv

Üye
30 Eyl 2017
97
0
Türkiye
Selâmün aleyküm dostlar RAT yazılımında ufak tefek çeviri hatası vardı onlar düzeltildi ve ayarları nasıl yapacağınıza dair,
yeni ekran görüntüsü eklendi yani programı yeniden indirmekte fayda var. Umarım yardımcı olmuşumdur, anlamadığınız yerler varsa sorabilirsiniz bir sonraki konularda hoşçakalın.

Son düzenleme:

Crunkz

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
510
0
Ellerine sağlık dostum yazıya link ekleme işini nasıl yapıyorsun merak ettim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.