bifrost için bikaç probemim var...lütfen yardım eder misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ßy_X-iR

Katılımcı Üye
14 Ağu 2009
331
0
bifrost için gereken herşeyi yaptım ama olmadı.açtığım portardan sorun çıktığını sanıyorum.hangi portları açmam lazım?yada port fark eder mi?portum %100 açık .kendime açtığım serveri deniyorum ama başkasına yedirince sonuç alamıyorum.ve serveri resime gizledim ve antilerden kaçırdım(gizleedim)yardım eder misiniz,acaba neyden dolayı olmuyor.düşüncelerinizi alabilir miyim?

CaLLouS

Kıdemli Üye
30 Ocak 2009
3,025
0
BiLdigim kadarıyLa kapaLıydı

Sebep: Çinliler..
ve daha cözülememiş bi bug var..
uzun bi süredir kapalı.
çözünce açarlar sanırım

Sorun yaşamanın sebebi ultımate lerın kesiLiyo oLmaSı Sanırım

ßy_X-iR

Katılımcı Üye
14 Ağu 2009
331
0
inş. düzelir.ama turkojan için de denilenleri katiyen yaptım,o da olmadı.mutlaka bakmam lazım bu trojanlara.hayati mesele :D

ßy_X-iR

Katılımcı Üye
14 Ağu 2009
331
0
çalışmaz her uygulamanın farklı bir portu var :) tcp ve udp olarak aç :)

bbz0trh0buiglerad.jpg

dediklerin açık :D :D yav elinde kaldım bunun.acil de lazım ha :D bi el atın kardeşler :D

Son düzenleme:

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
malesef daha önce hiç bitfrost kullanmadım ama wardom dan bir arkadaş anlatmış bitfrost ile ilgili bişeyler aşağıya paylaşıyorum umarım aradığın şey vardır .

Bu yazı daha önce newbies bölümünde paylaştığım topic in resimli anlatımıdır.

Arkadaşlar artık modemden port açmadan, no-ip lerle uğraşmadan trojanımıza bağlanmak mümkün, en güzeli bunu bir internet kafeden bile yapmak artık söz konusu.Bu ConPro adlı bir program sayesinde mümkün oluyor.Başkasının internetini kullanıyosanız ve bu bu sebepten modemine giremiyorsanız yine bu programla trojanınızı kontrol edebilirsiniz.

Kullanılan programlar:
- ConPro(hiçbir ayar yapmadan trojanımıza bağlanmamızı sağlayan program)
- Bifrost(trojanımız.Ben bifrost kullandım, siz isteğinize göre turkojan, poison ivy, havrat vb kullanabilirsiniz.)​

Son düzenleme:

ßy_X-iR

Katılımcı Üye
14 Ağu 2009
331
0
usta yaptım dediklerini,server oluşturdum,kendi serverimi gördüm ama ease con hata veriyo,tomorrow try again :p diyo :Dnapmamız lazım bunu?

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir

ßy_X-iR

Katılımcı Üye
14 Ağu 2009
331
0

ßy_X-iR

Katılımcı Üye
14 Ağu 2009
331
0
81 noolu port u açmalıymışım. ama kendi serverimde deneme,şimdiki açık olan portlarda da oldu,yanlız başkasında olmadı.valla usta seni de uğraştırıom k. bakma

snn programı denemeye çalışcam derken demosu deil gerçek sürümünü araştırcam :D yoksa demoyu denedim yanlış anlama :D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.