Bigisayarı Sesinle Yönet (YARDIM)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AzRa1L

Üye
26 Şub 2011
159
0
önceLikLe S'a.

thtde program bölümünde sağolsun bi arkadaş paylaşmış onu indirdim. açtım. nasıl kullanacagımı bilmiyorum. bi de bnm mikrofon yok ama kamera var onun mikrofonu var. aldım kamerayı elime söyledim söyledim yapmadı dediklerimi :D nasıl kullanıcam yardım edin cok merak ettim.

ha bi de bn bu programla ne kadar ileriye gidebilirim :D

Adanabelasi

Uzman üye
3 Kas 2011
1,177
0
Adanalıyık g
valla bunlarla hiç uraşmıyorum :) bi ara kullandım azcık farklı bi ses ağzınızdan çıktığında sesi almıyor.örneğin sesi kaydettikten sonra wolftim aç yerine wolfteam aç dedğinizde anlamıyor.gibi alın farenizle açın :)

FreeZone*

Katılımcı Üye
1 Ara 2011
740
0
Arkadaşım bu payLşımı 2 kişi yaptı ben ve diğer arkadaşımın ismini unuttum(özür dilerim)
Bu programda sağ üst köşede bir frekans simgesi var ona tıkla ve listedeki bi dosyayı söyle
ve aynı şekilde bitince konuşman tekrar tıkla açılır.. :D

NiqhTLiFe

Uzman üye
10 Şub 2010
1,024
0
Aydın
Hayır Sesinle yonet derken ne anlıyorsunz :D
böyle tv larda fılan adamlar pc ıle konusuyo o deil deme :)
zten bu program çalısıyormu o da kesın deıl.
Eğer Çalısıyorsa Hll olsun yazana.
Benim bidigim bi papagan programı vardı sen ne solersen papaganda onu söylüyor :D
-----------------------
Sen Pc de Başlat/Donatılar/Eylence/SesKaydedici
Veya
Başlat/Donatılar/Ses Kaydedicisi
sesini kaydet alıyormu pc senını onu dene.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.