Bıktım Artık 4 Yıldır Böyle Yaşıyorum Yardım Edin.

Zenjin

Katılımcı Üye
1 Eyl 2014
475
0
İstabul
Arkadaşlar Nası Yazacam Bilmiyom Ama Kavgadan Korkuyorum :/ Ya Şöyle Özetliyim Çok İri Yapılı Dıştan Çok Sert Gözüken Bi Yapım Var Ama Çok Aşırı Duygusalım Mesela Kavga Konusu Şöyleki 4 yıl Önce KickBoks Ta Arkadaşım Yanlışlıkla Suratıma Yumruk Attı Burnumun Kırılması Sonucu Bıraktım O Zamandan Beri Kavga Etmekten Çekiniyorum Yaşadığım Yer Gelişmiş Bi Yer Herkez Herkezi Tanıyo Ve Benim Bu Durumum Herkez Tarafından Biliniyo (Süt) Demeleri Felan Bıktım Kısaca Kavga Etmekten Korkuyorum Bi Arkadaşım Var Sadece Onunla Şakalaşırken Birbirimize Vurduğumuzda Elimin Çok Ağır Sert Olduğunu Söylüyor Ki Zaten Ben Acı Fazla Hissetmiyorum Hani Yumruk Felan Fazla Hissetmiyorum Ama Hep Kavgadan Çekiniyorum Korkumu Bilmiyorum Ama Kalbimin Ritmi Felan Hızlanıyor Kısaca Bu Acıma Hissimden Nasıl Kurutlabilirim Çok Ciddi Sorunlarım Var Bu Problemle İlgili Mesela Kimsenin Yüzüne Felan Yumruk Atamıyorum Vuramıyorum Elim Gitmiyor Elimden Gelen Sadece Çok Sert Bir Şekilde Karşımdakinin Boğazını Sıkmak Geliyo Vuramıyorum Beyler Ciddiyim Yardım Edin Bu Acıma Hissinden Nasıl Kurutlabilirim .

lostdinar

Uzman üye
24 Eki 2015
1,143
0
I was lost
Bence çevrendeki insanlarda bir gram beyin yok. Kim kavgayla uğraşır ki?Takma kafaya,pozitif ol.Elin kolun yerinde ,haline şükret

Lyrinjo

Katılımcı Üye
9 Ağu 2015
549
0
Dostum bende de aynı durum var yalan yok. Benim de kalp ritmim hızlanıyor korkar gibi ama korku yok. O sadece adrenalin salgılanması. Sana sataşan olursa indir ağzının ortasına hiç uğraşma.

Zenjin

Katılımcı Üye
1 Eyl 2014
475
0
İstabul
Bence çevrendeki insanlarda bir gram beyin yok. Kim kavgayla uğraşır ki?

Gazi Mahallesi Gibi Biryerde Oturuyorum Herkez Kürt Abi Ayağına Takılıyorlar İşte Tek Amaçları Milleti Ezmek Dövmek Bende Bundan Bıktım İşte :/ Hani Dışarı Çıkıp İki Tur Atamıyorum Bile Çıkıp Uzaklara Gidip Geziyorum Burdakiler (barzo)

GuessDezz

Üye
8 Kas 2015
73
0
Korku insani bir dürtüdür . Ama senin ki biraz aşırıya kaçıyor sanırım . Birinin seni aşırı derecede tahrik edip kavgaya sokması lazım . Daha sonra korkunun ecele faydası olmadığını göreceksin

Lyrinjo

Katılımcı Üye
9 Ağu 2015
549
0
O zaman onların korktuğu kişiyle arkadaşlık yap. İşe yarıyor bu bak.

Zenjin

Katılımcı Üye
1 Eyl 2014
475
0
İstabul
Korku insani bir dürtüdür . Ama senin ki biraz aşırıya kaçıyor sanırım . Birinin seni aşırı derecede tahrik edip kavgaya sokması lazım . Daha sonra korkunun ecele faydası olmadığını göreceksin

Denedim Anca Kendime Zarar Veriyorum Sırf İnsanlara Vuramıyorum Diye Duvarları Yumruklarken Serçe Parmağımı Kırıdm

amancan

Katılımcı Üye
18 Eki 2014
475
0
Bursa
bende aynı senın gibi kardeşim bi keresinde cocugu olduresine dovmuştum o gunden beri okulda herşeyi alltan alıyorum korkuyorum bişi olucak diye bende saldıramıyorum acıma duygusu geliyo.

Zenjin

Katılımcı Üye
1 Eyl 2014
475
0
İstabul
bende aynı senın gibi kardeşim bi keresinde cocugu olduresine dovmuştum o gunden beri okulda herşeyi alltan alıyorum korkuyorum bişi olucak diye bende saldıramıyorum acıma duygusu geliyo.

aynen o şekil hani duramamaktan korkuyorum bide hani diyelim karşımdakini indirdim diyelim fakat sinirim geçmiyor vururken sakatlamaktan felan korkuyorum duramamaktan

zHypnogaja

Uzman üye
24 Eki 2015
1,220
0
Kavgayla uğraşan insanlarla takılman hata fakat konuya gelirsek..
Dayak yemeden dayak atmayı öğrenemiyorsun,sağlam bi dayak yedikten sonra insan korkmuyor.
Eğer ceseret gösterip güzel bir dayak yersen bir daha korkacağını düşünmüyorum..
Ama yinede kavgadan uzak dur..
Kavga,şiddet cahil insanların işidir.

Zenjin

Katılımcı Üye
1 Eyl 2014
475
0
İstabul
Kavgayla uğraşan insanlarla takılman hata fakat konuya gelirsek..
Dayak yemeden dayak atmayı öğrenemiyorsun,sağlam bi dayak yedikten sonra insan korkmuyor.
Eğer ceseret gösterip güzel bir dayak yersen bir daha korkacağını düşünmüyorum..
Ama yinede kavgadan uzak dur..
Kavga,şiddet cahil insanların işidir.

aynen bana görede öylede sadece bu durumdan şikayetçiyim mesela altta kalmayı sevmiyorum karşılık vermek istiyorum yani ben karışmasamda karışanlar oluyor bu durum canımı sıkıyor

zHypnogaja

Uzman üye
24 Eki 2015
1,220
0
aynen bana görede öylede sadece bu durumdan şikayetçiyim mesela altta kalmayı sevmiyorum karşılık vermek istiyorum yani ben karışmasamda karışanlar oluyor bu durum canımı sıkıyor

Şiddet hiç bir şeyi çözemez fikrini benimsiyorum fakat bu %100 doğru değildir.
Yapılıysan,sana karışan çocuklardan bir tanesine güzel bir giriş..
Ama sadece bir kerelik kavga et..
Dayak atsanda yesende hiç fark etmez,seni tanımaları yeterli.
O günden sonra sana karışan olmayacaktır,seninde son kavgan olsun.
Kavga ederken asla sonuca bakma,dayak yerim diye dalarsan,dayak yersin.

Zenjin

Katılımcı Üye
1 Eyl 2014
475
0
İstabul
Şiddet hiç bir şeyi çözemez fikrini benimsiyorum fakat bu %100 doğru değildir.
Yapılıysan,sana karışan çocuklardan bir tanesine güzel bir giriş..
Ama sadece bir kerelik kavga et..
Dayak atsanda yesende hiç fark etmez,seni tanımaları yeterli.
O günden sonra sana karışan olmayacaktır,seninde son kavgan olsun.
Kavga ederken asla sonuca bakma,dayak yerim diye dalarsan,dayak yersin.

dediğini deneyecem sağol dostum

keserimsekerim

Katılımcı Üye
30 Haz 2015
306
0
Banada oyle oluyordu korkuyordum halbuki karşıdaki kişiden güçlüydüm 4.sınıfta birisine bir yumruk atmıştım cocugun nefesi kesildi sonra ben artık kavga etmek ten korkmuyorum

GrayHatHacker

Uzman üye
25 Eki 2014
1,851
0
Cehennem
Sorunlarını kavga ile çözen insanlar aptaldır.Eğer durduk yere sana fake atmaya çalışan,vuran,ittiren bulaşan bir insan varsa hemen ondan uzaklaş.Öyle kavgaya felan gerek yok.

Lyrinjo

Katılımcı Üye
9 Ağu 2015
549
0
Banada oyle oluyordu korkuyordum halbuki karşıdaki kişiden güçlüydüm 4.sınıfta birisine bir yumruk atmıştım cocugun nefesi kesildi sonra ben artık kavga etmek ten korkmuyorum

6.sınıfta smackdown oynuyorduk ben zayıftım tabi yere yatırdılar beni biri kafama tekme attı sinirlendim herkes üstümden kalktı sinirlendiğimi anlayınca çocuğu duvara yapıştırdım kafa attığım ağzı falan kanadı :D

kono

Katılımcı Üye
28 Ağu 2015
533
0
böle sanki içinde fırtınalar kopuo deme aynısı bendede var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.