Bilen var mı?

Ritirato

Katılımcı Üye
9 Mar 2016
589
3
İstanbul
Arkadaşlar bir keresinde Adanada bir kardeşimizin odasını Led ışıklarıyla döşeyip müzik çaldığı zaman ısıklar müziğin ritmine göre ışıklanıyordu acaba bu nasıl?Nasıl elde edebilirim?

AlparslaNN

Uzman üye
29 Eyl 2012
1,143
0
Türkiye
Elektronikçilerde bu sistemi bulabilirsin illada ben yapcam diyorsan Assembly Dilini bilmen ve devre kurmayı bilmen gerekiyor bu Assembly kodunu mikrodenetleyiciye yazman gerekiyor oda kolay bir iş değil kodu yazarsında donanımı kurman gerekir :)

sezgin1444

Kıdemli Üye
3 Şub 2012
3,061
4
f3nr1r@R00T
Elektronikçilerde bu sistemi bulabilirsin illada ben yapcam diyorsan Assembly Dilini bilmen ve devre kurmayı bilmen gerekiyor bu Assembly kodunu mikrodenetleyiciye yazman gerekiyor oda kolay bir iş değil kodu yazarsında donanımı kurman gerekir :)

RP, Arduino vs. varken neden Assembly ile uğraşasın ki :)

Elektronikçilerde satılıyor bunlar oradalardan alabilirsin veya internettende alabilirsin.

28 Ara 2010
132
0
git led al istediğin renkte, daha sonra bu ledlerin ucuna + - şeklinde yeri var zaten kablo leğimle. bu kabloları yine + - şeklinde bass-haporlor-amfi çıkışlarına bağla . çok basit bi sistem programlamayla ne alakası var anlayamadım :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.