Bilgasayarın fişini çekmek acil yardim

mikelu44

Yeni üye
3 Ocak 2016
47
0
Knight online oynuyordum yanlişlikla kardesim şarz yerine pc ye giden kabloyu cekti pc acilirken siyah ekranda takili kaliyo beyaz bi tire (-) isareti yanip sonuyodu daha sonra 5 10dk bekledim ve windows hata kurtarma geldi ama tuşlar calismadigi icin hicbiseye tiklayamiyorum yardim

yasin 53

Yeni üye
24 Eyl 2016
15
0
Knight online oynuyordum yanlişlikla kardesim şarz yerine pc ye giden kabloyu cekti pc acilirken siyah ekranda takili kaliyo beyaz bi tire (-) isareti yanip sonuyodu daha sonra 5 10dk bekledim ve windows hata kurtarma geldi ama tuşlar calismadigi icin hicbiseye tiklayamiyorum yardim

İşletim sisteminin sistem dosyaları hasar gördü büyük ihtimalle. Bir adet usb diske windows 7 ultimate 64 bit Türkçe işletim sisteminin iso dosyasını yükleyerek bilgisayara format atmanı tavsiye ediyorum. Bunun haricinde şunları yapabilirsin. F8 F2 F10 veya F11... Her işletim sisteminde güvenli modda başlat düğmesi farklıdır fakat yukarı da yazdıklarımdan bir tanesi tutar genelde. Sistemi güvenli modda açarak Başlat menüsünden sistem geri yükle kelimesini arat ve sonuçlarda çıkan aracı çalıştırarak bilgisayarını bugünden biraz daha eski bir zamana geri al. Bu iki seçenekten biri sorununu çözecektir.

yasinbes

Katılımcı Üye
24 Nis 2016
874
1
Ukrain

Power(güç) elektrik kesintileri oldugunda Bilgisayarın işletim sistemi Hasar Görüyor Bazen Kucuk Hasar Bazen Oldukca Büyük hasar Görüyor Biraz Uğraş Açılmazsa Tek Çare Format

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.