Bilgi Rica Ediyorum

Manisa4535

Yeni üye
15 Kas 2021
35
5
Herkese selamlar.oncelikle ilgi alanim degil bu isler anlamamda ama bir konuyu cozmek icin buraya kadar geldim.twittera yuklenmis bir video ve bir fotonun ifsa oldugunu ama kafa kisimlarinin kirpilmis bir sakilde koyuldugunu yakinim olma ihtimali yuksek ama olmama ihtimalide olan bir konu hakkinda bilgi almak hatta cozmek icin sizlerden yardim istiylrum.resmi makamlardan aldigim cevp emin olmam konusunda emin olabilmem icin bir yol bulmam lazim.bir sahistan supheleniyorum onunda sadce tel.numarasini ve adresini biliyorum.bilgisi ve yardim etmek isteyen birileri olursa cok mutlu olurum.iyi gunler.konu benim acimdan cok hassas ve bir okadar onemli ve acildir.

Kralb

Yeni üye
22 Ağu 2021
20
20
17
Herkese selamlar.oncelikle ilgi alanim degil bu isler anlamamda ama bir konuyu cozmek icin buraya kadar geldim.twittera yuklenmis bir video ve bir fotonun ifsa oldugunu ama kafa kisimlarinin kirpilmis bir sakilde koyuldugunu yakinim olma ihtimali yuksek ama olmama ihtimalide olan bir konu hakkinda bilgi almak hatta cozmek icin sizlerden yardim istiylrum.resmi makamlardan aldigim cevp emin olmam konusunda emin olabilmem icin bir yol bulmam lazim.bir sahistan supheleniyorum onunda sadce tel.numarasini ve adresini biliyorum.bilgisi ve yardim etmek isteyen birileri olursa cok mutlu olurum.iyi gunler.konu benim acimdan cok hassas ve bir okadar onemli ve acildir.
Video senin miydi

Video senin miydi
E postasını biliyor musun

Manisa4535

Yeni üye
15 Kas 2021
35
5

Barut15

Üye
14 Tem 2021
209
71
25
Çok karmaşık anlatmışsın ama çözülmeyecek bı konu deil yardımcı olabilirim dm den yazarsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.