Bilgi ve sorunlarınızı paylaşın cevaplayalım .

Milliyetci87

Kıdemli Üye
1 Ocak 2016
4,332
0
necropolis
Yarın matematik ödevim var ve hala yapmaya başlamadım.Çok tembel bir insanım.İnsanlar ne güzel bir şekilde hayatlarını yaşıyor eğleniyor ama ben hayatımı hep bilgisayar başında geçirmiş olup yanlış düşüncelerle bezenip hayatımı israf ediyorum.Öyle bir psikolojik bataklığa saplandımki osmanlı devletinin çöküş dönemine girmiş gibiyim.Ama kendime ıslahatlar yapmayı hedefliyorum.En büyük isteklerimden biri,kendim olup hayatın güzel zevklerini helal dairede hissedip,hedeflerime ulaşıp güzel bir yaşam içinde olmak.

lider1453

Üye
31 Ocak 2016
170
0
Başlat - Çalıştır'a cmd 'yazıp enter'a basın

Ms-dos ekranında control mlcfg32.cpl yazıp enter'a basınız

Profile'ı silip yeniden oluşturunuz - ek olarak Owa ve webmail üzerinden kontrol ediniz

Liebe55

Uzman üye
24 May 2016
1,659
0
39
Unmöglichkei
Başlat - Çalıştır'a cmd 'yazıp enter'a basın

Ms-dos ekranında control mlcfg32.cpl yazıp enter'a basınız

Profile'ı silip yeniden oluşturunuz - ek olarak Owa ve webmail üzerinden kontrol ediniz

Bu kısımları geçeli çok oldu :) yine de düşmüyor. G-suite geçince sıkıntı yok fakat aboneliği iptal ettiğimde ayarlar eski haline dönmesine rağmen sıkıntı yine başlıyor.

lider1453

Üye
31 Ocak 2016
170
0
Milliyetci87 Aslında bak aynı sıkıntı bende de var ben okumayı felan gıram sevmiyorum ama esnaf adamımda bütünherşey okuyunca olmuyor ne zengiller var hepsi ilk okul çıkışlı .

LimitlessT

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
718
0
geliyorsun?
Hocam zaten yardım merkezi bunun için mevcut.Ek olarak küçük bir yardım merkezi oluşturmuşsunuz burada :)
Eğer yardımcı olmak istiyorsanız, yardım merkezindeki arkadaşlara el atabilirsiniz.

lider1453

Üye
31 Ocak 2016
170
0
THUmut
Ram girişlerinin birisi sıkıntılıdır aynı dert bendede vardı ram 'in birini çıkardım sorun düzeldi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.