Bilgi Yarışmasıyla Yüklü Para Kazanma (Özel Taktik)

Blackhunter1

Yeni üye
6 Tem 2015
4
0
Merhaba millet ilk konum hatalarım olabilir şimdiden özür diliyorum :mahcup:
Şimdi size elimden geldiğince anlatmaya çalışıcam

Aslında yapılacaklar çok basit Play store ve App store de rahatlıkla bulabileceğiniz bi uygulama var ismi 'Hadi Bilgi Yarışması'
Turkcellin kendi uygulaması olduğu için güven problemi olmaz :cool
Şimdi Size uygulamadan bahsediyim

1-Hergün 12.30 ve 20.30 da Yarışma Başlıyor
2-Ödül (sürekli artıyo) Şuanlık genelde 4000 Tl veriyo bunun yanında özel ödüllerde oluyo mesela pazar günü 10.000tl ve bayramın birinci günü 20.000tl büyük ödül var :)
3-12 Soru soruluyo ve 12. soruya kadar kaç kişi doğru bilirse 4000tl o kişiler arasında eşit dağıtılıyo
4-Her yarışmada 1 tane joker kullanma hakkınız var
5-Joker yanlış yaptığınız bi sorudan sonra yarışmaya devam etmenizi sağlıyor.

Özet olarak anlatılıcaklar bukadar şimdi size benim tek yarışmada kazandığım miktarı göstericem

Ben tek seferde 171 tl kazandım ama siz daha iyisini yapabilirsiniz örneğin geçen gün 770 tl kazandılar kişi başı :pufff (kıl payı kaçırdım) :)
Ödeme kanıtıda burda

Kuruşu kuruşuna ertesi gün yatırdılar :kahkaha

Sizden isteğim giriş yaparken referans ismi isteyecek oraya eminckmk yazarsanız bana joker kazandırmış olursunuz :eek:pcuk1
Bol Kazançlar :cool

Özel taktik dediğim çok basit bilgisayar yarışma anında telefon yanınızda bilgisayar önünüzde olsun soru çıktığı an kulaklık mikrofonuyla googleye soruyu aratıp anında sonucu bulabilirsiniz
Ben bazen böyle yapıyorum işe yarıyor :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.