bilgilendirirmisiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ocshilagon

Üye
1 Ocak 2008
88
0
arkadaşlar en iyi virüs programı hangisi acaba.sürekli netteyim ve en iyi programa ihtiyacım var fikirlerinizi payalaşırsanız sevinirim.
bi de bi sorum daha olcak bi pc de 2 farklı anti-virüs programı olmasının bi sakıncası varmıdır_ varsa nelerdir?

cevaplar için şimdiden teşekkür ediyorum

serdengeçti

Katılımcı Üye
12 Ara 2007
849
4
kardeşim sana avastın son sürümünü tavsiye ederim bu forumda var arama var yukarıda oraya avast yaz karşına gelecektir

2-)güzel bir adaware yada spyware programı (onu da arat 3333 vermişti diye hatırlıyorum) kurdunmu bence yeterli sayılır....

kendine iyi bak...

7h3_M47k4p

Katılımcı Üye
26 Ara 2007
818
11
38
Almatı / KAZAKHSTAN
bence pc m kasmaz diosan kasper aman ya ii olsun fazla ram kullanmasın diosan kesinlikle avast ben yükledim daha hiç bir sorunla karsılasmadım sitede avastın keyleride var güncelleştirdin mi manyq bisey oluo :D

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
47
Little Town.
kaspersky antivrus 7.1 kaspersky internet securty 7.1 yada zone alarm firewall windows doctor 1.6 yada registery mechanic we spyware doctor.. bir pc de bulunması gereken demirbaş programlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.