Bilgileri gizli tutan Bitcoin sitesi var mı?

Playizm

Yeni üye
22 Eyl 2019
21
0
Dark web'de satış yapanlar hangi bitcoin sitesini kullanıyor ,
Hangisi en gizlisi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kloys

Üye
2 Nis 2020
124
0
Aslında bulması zor değil fakat ben bu konuya yardım etmek istemem bence sende uğraşma deep web düşündüğün kadar iyi veya kolay bir yer değil senden veya benden çok daha iyi hackerlar var yanlıs bir olayda paket olursun

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5
Aslında birçok bitcoin satan veya alan yerler izin takip ettirilemeyeceğini söylüyor. Bana kalırsa dostum milyonları aktarmayacağın için kimse umursamaz, blockchain kullanabilirsin veya electrum bitcoin wallet.

Edros Detretus

Kıdemli Üye
25 Haz 2009
2,455
31
/var/named
Bitcoin bir ekonomik birim olduğu için satan da alan da veya aradaki aracılık yapan da bu kişilerin kimler olduğunu öğrenmek ve buna göre bir güvence oluşturmak zorundadır. Kimlik bilgilerinizin bir kısmını istemeyen bir transfer platformu bulmanız biraz zor. :)

MRAZE1994

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
621
5
AZ,Lenkeran
bitcoin zaten gelişi ve gidişi anonim olan bir hizmettir yani bi kredi kartı herangi bir bankanın ise burada bitcoin adresi herangibir hizmete bağlı değildir zaten illegal işler için kullanılıyor size blockchain öneririm blockchaine bitcoini alıp sonra payeere yollayıp 6dolar ücret kesintisi ile bitcoini kredi kartına ve.s anonim şekilde göndere bilirsiniz

Zoom Shoot

Yeni üye
21 Nis 2020
34
0
Cevap: Gizlilik

Dark webde ne satışı yapmayı istiyorsunuz diye merak ettim ama anonimlik istediğinize göre pek hayırlı değil gibi tavsiyem girmeyin bu işlere tehlikeli ve çıkılmaz olabilir siz kendinizi anonim zannedersiniz ama unutmayın internette %100 anonimlik imkansızdır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.