Bilgisayar 2 sesi aynı anda çalmıyor yardım lutfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karsat_773

Üye
9 May 2009
54
0
arkadaşlar youtube da 2 video açtığımda birini durdurup diğerini çalıyorum. ama ikinci videonun sesi çıkmıyor mesela oyun oynarken alttan müzik açıp giriyorum bu seferde oyunun sesi çıkmıyor. sorun nedir acaba

Adanabelasi

Uzman üye
3 Kas 2011
1,177
0
Adanalıyık g
en son ne zaman sağlam olduğunu hatırlıyosanız geri yükleme yapın eğer hatırlamıyorsanız en son indirdiğiniz şeyleri silin hiç olmadı avirayı indirip tarattırın şimdi ses çıkmasa dicemki driver yüklememişsin ama ses çıkyor ilginç :) müzik dinlerken oyuna girince oyunun sesi çıkmıyor dicem vlc de ayar var belki onu yapmamışsındır ama youtube a geçyruz şidide yani dediklerimi yaptktan sonra olmadıysa format at rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.