Bilgisayar açılmıyor

RancaY

Üye
26 Ocak 2016
105
0
Cumleten selamun aleykum

Arkadaslar bilgisayarimi aciyorum aciliyor fakat ekran geliyor 2 saniye olmadan gidiyor monitorun power tusuna basiyorum acip kapiyorum monitoru gene gelip 1-2 saniye icinde ekran gene karariyor 1 kez daha olmustu hoparloru monitorun yanindan cektim 1-2 saat sonra duzledi fakat bu sefer duzelmiyor bilgisi olan lutfen yardim etsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

HeLLioN16

Katılımcı Üye
2 Ocak 2016
447
0
Ekran kartın zarar görmüş olabilir yada ekran kartı tam takılmamışta olabilir. Kasayla monitör arasındaki kabloda temassızlık olabilir. Öncelikle kasayı aç ramleri çıkar tak ekran kartını çıkar tamamen taktığından emin ol sonra da kabloları tekrardan tak ve dene ama dikkat et bu işlemi yapmadan önce elini toprağa falan sür statik elektrikten parçalar zarar görebilir

ByRandom66

Katılımcı Üye
7 Kas 2015
295
0
Monitörün eskiyse eğer hoparlörün mıknatısından etkileniyor bana da oluyordu en sonunda birdaha da açılmadı belki öyle olmuş olabilir.Monitör bozulmuştur.

ggorsi

Yeni üye
10 Eyl 2015
46
0
Bendede aynı sıkıntı vardı söktüm daha önceden arkadaş söküp fanı tam oturtturamamış geri taktım oldu...Hı bu arada fazla zorlama işlemciyi yakarsın MazaAllah :)

krouspes

Katılımcı Üye
24 Ocak 2016
993
1
hacı o monitor arkad-sındakı power kablo yanındakı şeyi değiştir aynısı bana oluyodu kucukken ekran renk faln değişiyodu ekran gidodu faln o arkadakı kabloyu değiştir

derbeder69

Üye
21 Ara 2013
123
0
istanbul
bana sorarsan arkadaşım bu devamlı internetten takılmakda oluyo arada bi kasanın hatta bi arada bana öle denk geldi kasanın elektrigi yani fişten çektim kapadım dügmeyi arkadan açtım dahada olmadı arada bi böle yhap helede bilgisayarı çok güçlü olmıyanlar arada bi elektrigi boşaltamıyo bundanda kaynaklanıyo arkadaş

Ceketimi yağmurlara astığımdan beri; Tehlikeli şiirler okur , dünyaya sataşırım..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.