Bilgisayar aniden donuyor

mikelu44

Yeni üye
3 Ocak 2016
47
0
Bilgisayar normal video izlerken facede dolanırken youtubede gezerken herhangi bi şekilde aniden donuyor arkada video müzik vs açıksa ses gelmeye devam ediyor ctrl alt del yapıyorum yaklaşık 2 3 dk bekledikten sonra DIT sesiyle beraber mavi ekranda açılıyo esc ile normale geri dönüyorum birisi yardım etsin:RpS_confused:

KinqMasterTR

Katılımcı Üye
20 Şub 2016
762
0
|-Şanlıurfa
Abi Benim Pc'de eskiden öle idi Eğer pc'in Masaüstü ise yeni ram taktır fazla programları sil Anti-Virüs programı indir önerim 365 secutry bu programı indirdiğimden beri sıkıntı çekmiyorum hadi sana kolay gelsin :)

mikelu44

Yeni üye
3 Ocak 2016
47
0
Abi Benim Pc'de eskiden öle idi Eğer pc'in Masaüstü ise yeni ram taktır fazla programları sil Anti-Virüs programı indir önerim 365 secutry bu programı indirdiğimden beri sıkıntı çekmiyorum hadi sana kolay gelsin :)

Ramımın biri bozuldu yerine yeni ram aldım sonrasında format attım combojixle tarattım bişey cıkmadı eset smart 8 kullanıyorum ondada sonuç yok

Serodas

Üye
19 Şub 2016
86
0
root@mtsr
Aynı problemi yaşadım. Çok kez format attım fakat bir sonuç elde edemedim. Yine de farklı sebepleri olma ihtimalini göz önünde bulundurarak format atmanı öneririm. Kendim bu problemi yaşadığım zaman sorunun driver kaynaklı olduğunu gördüm. Büyük ihtimal problem yanlış veya eksik driver.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.