Çözüldü Bilgisayar Aşırı Derecede Yavaşladı

MinRuR

Üye
16 Mar 2018
71
0
Yalnızlıktan
Merhaba. Dostlarım bilgisayar neredeyse %60 yavaşladı. Mesaj yazıyorum harfleri 5 saniye sonra algılayıp yazıyor o derecede işlemci de çok ısınmamış sebebi ne olabilir ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

MasusHacker

Katılımcı Üye
23 Mar 2018
406
0
Vegas
Çalıştıra Gir Temp Yaz Ordaki Bütün Fazlalıkları sil sonrada %temp% yaz ve ordakileri de sil pc %40 Hızlanacak eğer Bu hala açık diyorsa onu atla sana lazım program demektir

Banjamen

Kıdemli Üye
10 Eyl 2015
2,005
6
Merhabalar değerli üyemiz aşağıdaki video yardımcı olacaktır, İyi forumlar dilerim:
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=QA6POKmLqBo[/ame]

Scorlex

Yeni üye
24 Mar 2018
24
0
Öncelikle arkaplanda çalışan kullanmadığın programları kapat. İyi bir virüs programıda yükleyip tarama yaparsan çok yararlı olacaktır. Termal macunu değiştirirme zamanında gelmiş olabilir. En son ne zaman termal macunu değiştirdin ?

Justredhack

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
382
0
Diski temizle
diski birleştir
eset nod 32 ve combofix ile baştan aşşağı tarama yap
sorun olmayacaktır
temizlemeye gerek yok benim emektarı 5 senedir temizlemiyorum iyi anlaşıyoruz .d

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Merhaba. Dostlarım bilgisayar neredeyse %60 yavaşladı. Mesaj yazıyorum harfleri 5 saniye sonra algılayıp yazıyor o derecede işlemci de çok ısınmamış sebebi ne olabilir ?

Merhaba değerli üyemiz bilgisayarınızı her ihtimale karşı Eset antivirüs , SpyHunter antivirüs ve gridinsoft anti-malware programları ile taratmanızı öneririm.Ayrıca klasör seçenekleri kısmınıda altta görünen 2 seçenek gibi yapmanızı öneririm.

Ayrıca Advanced system care bakım onarım programını kullanmanızı öneririm, bakımda birçok gereksiz dosya bulacağından şüpheniz olmasın.

kXa86q.jpg

GridinSoft Anti-Malware v3.1.25.184 //servet06

Eset : Eset Nod32 Antivirus 8 Full Katılımsız 32x64bit Sınırsız TR

SpyHunter : SpyHunter 4.27.1.4835 Full Tam indir
SpyHunter programı kurulumsuzdur sadece crack dosyasını ana dosyaya atarak kullanabilirsiniz.Saygılarımla

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.