Bilgisayar bakım programı önerisi

sykhmz15

Katılımcı Üye
17 Eki 2012
764
0
merhhaba arkadaşlar ben performans düşkünü olduğumdan driver güncelliği bios güncelliği ve ram temizliği yapıcak program arıyorum acs dışında başka programlar varmı 2 3 ayrı program önerebilirsiniz hepsini deniyeceğim.

SorgulayanAdamMustafa

Katılımcı Üye
10 Şub 2015
625
0
Öncelikle donanımsal sorunlar hariç bios güncellemen sisteminde ki performansı etkilemez. Driver, disk birleştirme için iobit firmasının programlarını kullanabilirsin yani driver booster ve smart defrag. Advanced system care sistemi çok yoran bir program kaldırmanı öneririm her bilgisayarda da çok iyi etki bıraktığı söylenemez. Sen wise care 365, glary ulties, uncleaner, cleaner bunlar bakım için yeterli olacaktır ek olarak kullandığın işletim sisteminin basit regedit ayarlarını internetten bularak bilgisayarını menü vs. de hızlandırabilirsin. Kolay gelsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.