Bilgisayar bilgisi olan

SuvarixL

Katılımcı Üye
3 Kas 2013
861
0
New York
Merhaba arkadaşlar benim bi netbook var Acer Aspire One 1 gb ram 512 mb ekran kartı bununla ne oynayabilirim şu anda para biriktiriyorum ekran kartı ram almak için felan ama arkadaşlar bunu nasıl arttırabilirim ram felan almadan nolur yardım program felan ram attırma vs.vs

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
ram booster lar var flaş bellekleri rame çeviriyor pek farketirmez ama idare eder eğer 3.0 girişi varsa ve 3.0 flaşın varsa tak rame çevir faredecektir hissedersin ekran kartı ise overclock yapabilirsin

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
evet ama 2.0 ise gözle görülür bi fark olmaz 3.0 giriş yeri varsa laptobunda 3.0 usb al 4 gb lık 4gb rame eklersen gözler görülür fark olur ama gerçek ram kadar fark etmez

SuvarixL

Katılımcı Üye
3 Kas 2013
861
0
New York
evet ama 2.0 ise gözle görülür bi fark olmaz 3.0 giriş yeri varsa laptobunda 3.0 usb al 4 gb lık 4gb rame eklersen gözler görülür fark olur ama gerçek ram kadar fark etmez
Şimdi kardeşim bnm pc markam Acer Aspire One ben anlamam 2.0 felan sen bi bakarmısın rica etsem . bide diyelim bi oyun oynucam 2 gb ram istiyo bende 1 gb ram var usb yle onu yapabiliyomuyum usb 8 gb yse ekleyebiliyomuyum ?

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
yok öyle olsa ram sektörü napıcakki öylee bişi olmaz sen istersen 1 tb da ekle gene kullanamayacak çünkühızlı değil sende 1gb varsa ramdan 2gn da eklesen 10 gb da ekesen max 1 gb kullanır oda o kadar fark etmez bi 200-300 mb fark eder 3.0 da ise 500-600 fark eder

15 Eyl 2012
82
0
Kardeşim Benim bilgisayarım seninkinen kötürdür :) . 1 GB RAM ama artık fazla iyi değil bende yeni bir pc alana kadar bununla takılıyorum . Bence sende böyle yap. Hiç uğraşma.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.