Bilgisayar donanımı hakkında...

30 Eyl 2017
110
0
30
Khazad Dum
Arkadaşlar şimdi benim kullandığım bi mouse var idi lakin oyun oynarken sağ tık zaman zaman tıklamıyordu.Bozulmuştur dedim yenisini aldım fakat sorun devam etti bende akabinde sorunun anakartta olduğunu varsaydım anakartımı değiştirdim , fakat sorun halen devam etmek de Normal kullanımda herhangi bir sıkıntı yok fakat ' lol ' oynarken sağtık zaman zaman halen basmıyor , bilgisayarımın özellikleri iyi (3.Nesil i5 işlemci 6m cache bellek - 3.20 Ghz , dual kit 4 gb 1600mhz ram , 2 gb 256 bit nvidiat ekran kartı , 1tb hdd , 120 ssd falan filan ) , acaba sorun nedir , nerededir ?

Sizlerin de fikrini almak isterim :)

Herkese iyi forumlar !

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.