Bılgısayar ekranı gelmıyor bı bakın kardeslerım

SlientHacKeR

Katılımcı Üye
1 Tem 2013
290
0
arkadaslar oncelikle selamun aleykum bılgısayarın ekranı kesınlıkle gelmıyor sımsıyah ekran ne bı yazı nede baska bısey dıger bilgisayarımdan sorunun ne oldugunu anlamak ıcın parcaları degıstırdım anakart ve ya ıslemcı boZuk galıba bırı amd bırı ıntel oldu ıcın anlayamıyorum sızce sorun nedır tesekkur ederım saygılar

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
arkadaslar oncelikle selamun aleykum bılgısayarın ekranı kesınlıkle gelmıyor sımsıyah ekran ne bı yazı nede baska bısey dıger bilgisayarımdan sorunun ne oldugunu anlamak ıcın parcaları degıstırdım anakart ve ya ıslemcı boZuk galıba bırı amd bırı ıntel oldu ıcın anlayamıyorum sızce sorun nedır tesekkur ederım saygılar

bence sistemin çökmüş babacanım:) format cd si ve dvd tak bakalım boot olacakmı babacanım:) olursa windows çökmüş demektir :)

17 Nis 2013
162
0
MUĞLA
Monitör ışığı turuncu yanıyorsa power saving hatası veriryordur.ramlar cıkartıp solotlarını değitirerek dene vga kablosunu anakart vga girişine takıp dene.birde kasadan herhangi bir ses geliyor mu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.