Çözüldü Bilgisayar ekranin da çizgiler çıkıyor

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,182
575
26
Sakarya
ortalama olarak laptop marka ve modellerine göre fiyatları 200 tl civarındadır
(laptop ise)
+
Ekrana kaçan suyu paneli açmadan çıkarmak son derece zor. Su lekesinin en üstünden başlayarak aşağı doğru kuru bir bezle bastırın ve suyun oradan çıkmasını sağlayın. Çok fazla bastırırsanız ekrana zarar verebilirsiniz yani dikkatli olun. Bölgenizde bir televizyon tamircisi varsa ona götürün bir ihtimal temizleyebilir. Bir daha ki sefere de nemli bir bez ile ekranı temizleyin

Son düzenleme:

majorkaptan

Uzman üye
3 Ocak 2016
1,371
0
8
Ankara
ortalama olarak laptop marka ve modellerine göre fiyatları 200 tl civarındadır
(laptop ise)
+
Ekrana kaçan suyu paneli açmadan çıkarmak son derece zor. Su lekesinin en üstünden başlayarak aşağı doğru kuru bir bezle bastırın ve suyun oradan çıkmasını sağlayın. Çok fazla bastırırsanız ekrana zarar verebilirsiniz yani dikkatli olun. Bölgenizde bir televizyon tamircisi varsa ona götürün bir ihtimal temizleyebilir. Bir daha ki sefere de nemli bir bez ile ekranı temizleyin

Bilgisayar lg monitör masaüstü maliyete kac tl dir acaba :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

metonya

Uzman üye
9 Ara 2017
1,292
8
Türkiye
dostum peki kaç tl maal olur 200 tl vs öğrenciyim çok geliyor

bilgisayarcılara ara ara hurda pc geliyor ikinci el takdırırsan 170 200 arası fiyat çıkıyor aynı sorun bende de var ama değiştirmedim idare ediyorum o çizgiler zamanla büyüyecek kullanabiliiyorsan tamamen gidene kadar idare et derim bende 1 senedir var değişmedim baş parmağı büyüklüğü kadar oldu ekran ortasında

majorkaptan

Uzman üye
3 Ocak 2016
1,371
0
8
Ankara
bilgisayarcılara ara ara hurda pc geliyor ikinci el takdırırsan 170 200 arası fiyat çıkıyor aynı sorun bende de var ama değiştirmedim idare ediyorum o çizgiler zamanla büyüyecek kullanabiliiyorsan tamamen gidene kadar idare et derim bende 1 senedir var değişmedim baş parmağı büyüklüğü kadar oldu ekran ortasında

2.el istemiyorum da nerde yaptırırım vs bunlar hakkın da bir bilgin* varmı

Son düzenleme:

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
İçini açmadan ezbere yorum yapmak doğru değil .teknik servise götürmen gerekli . Senin yapabileceğin birşey değil . Belki suyu püskürtünce beslemede sorun yarattı .Ekran anında öyle su püskürtme ile ölü piksel hatası vermez .Muhtemelen besleme ile ilgili .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.