Bilgisayar ekranında çıkan çizgiler hk

Gauloran

Moderasyon Tim Lideri
7 Tem 2013
8,337
863
Blackwell Academy
Bilgisayarimdan oyuna girince karincalanma ve cizgiler çıkıyor flash patlar gibi seyler oluyor driverimi guncelledim amd ekran kartım var birsuru şey izledim araştırdım ama bi yere varamadim yardim edin bana lütfen ne yapam gerek buna https://i.hizliresim.com/Ll38Q0.jpg

merhaba, sıcaklıktan kaynaklı bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. ekran kartınızın sıcaklığını oyun içindeyken kontrol etmenizi sağlayacak araçlar var incelemelisiniz.

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
Sorun monitördemi yoksa oyundamı anlamak için ekran görüntüsü al Print Screen ile . Ona göre yorum yapmak en mantıklısı . Sorun ekran kartındamı monitördemi oyundamı . Oyundaysa sorun foroğrafta da çıkar o bozuk görüntü.

19 Ağu 2016
214
0
İSTANBUL
Sorun monitördemi yoksa oyundamı anlamak için ekran görüntüsü al Print Screen ile . Ona göre yorum yapmak en mantıklısı . Sorun ekran kartındamı monitördemi oyundamı . Oyundaysa sorun foroğrafta da çıkar o bozuk görüntü.

Sorun her pyunda cs.go lol vesaire hepsinde var cizgiler çıkıyor bir cok kişi bunu yaşıyor ama bi türlü çözümü bulunamıyor

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
Görüntü video izlerken normal mi ? Ekran kartın yüke bindiğinde oluyor olabilir ısınma sonucu. Bunu netleştirmek için ekran kartına sitres testi yap sitres testinde ısı artışını gözlemleyebiliyorsun. Sitres testinde görüntü böyle olursa ekran kartının kendi üzerindeki besleme bölümünde sorun var demektir. Bu senin çözebileceğin bişi değil. Osilaskop ile ölçülmesi lazım chipsete giden voltajda dalgalanma varmı diye . Anlıyacağın gıccccık bir problem. sen yinede monitör kablonu kontrol et . Ben sana en kötüsünü söyledim . Belki donanımsal değil yazılımsaldır . w10 kur internete bağlı olsun otmatik tüm driverları kendisi yüklesin. Sorun devam edicekmi bak .

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.