Bilgisayar Fanları

SaKoTaJ54

Üye
1 Tem 2015
165
0
Ölümlü Dünya
Merhaba arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam çok özür dilerim yetkililerden arkadaşlar benim bilgisayarıma yeni bir fan almam lazım artık bu fan işimi görmez halle geldi bilgisayarımın fanını elle müdahale ederek çalıştırabiliyor um son zamanlarda bu iş iyice zorlaştı bilgisayarım 8 yılık bir bilgisayar 3-4 yıldır fanını elle müdahale ederek çalıştırıyordum eğer unutursam bilgisayarım 15-20 dk sonra kapanıyor dediğim gibi bu işlem dahada zorlaştı eğer fanını yenilersem tahmin ediyorum ki beni 2 yıl daha idare edecektir sizden ricam fan önerileri tabi mümkünse linkleriyle hem benim gibi sorun yaşayanlar da faydalanırlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.