Bilgisayar find techniques

Where am I

Yeni üye
10 Nis 2021
2
0
Herkesi saygı ile selamlıyorum,dostlar başlıktada yazdığım gibi ücretsiz ve sadece programlama için bilgisayar nasıl bulabilirim? Ayrıca kısa süre önce C öğrenmeye başlamıştım ancak Library PC'lerinden ama böyle de çok yavaş ilerliyorum o yüzden bilgisayar bulmam şart.Bu konuda yardımcı olabilecek birisi var mı? ya da nasıl bulabileceğimi söyleyebilecek birisi var mı?.Selametle

TOZQOPARAN

Uzman üye
3 Nis 2021
1,258
678
Eski Anka Underground Tim
Herkesi saygı ile selamlıyorum,dostlar başlıktada yazdığım gibi ücretsiz ve sadece programlama için bilgisayar nasıl bulabilirim? Ayrıca kısa süre önce C öğrenmeye başlamıştım ancak Library PC'lerinden ama böyle de çok yavaş ilerliyorum o yüzden bilgisayar bulmam şart.Bu konuda yardımcı olabilecek birisi var mı? ya da nasıl bulabileceğimi söyleyebilecek birisi var mı?.Selametle
Merhaba, tabi var. Hiç bilgisayar almayı düşündün mü kendine ? Laptop böyle en güzellerinden. Hem 1 kere para veriyorsun ondan sonra hep beleş 🤓 Nasıl fikir ama ? Aga iyi güzel C öğrenmeye başladın da, bari kendine bilgisayar al. Topla bir köşede paranı, ya da borç al ya da ne bileyim taksitle fln yap birşeyler al kendine bilgisayar

Where am I

Yeni üye
10 Nis 2021
2
0
Merhaba, tabi var. Hiç bilgisayar almayı düşündün mü kendine ? Laptop böyle en güzellerinden. Hem 1 kere para veriyorsun ondan sonra hep beleş 🤓 Nasıl fikir ama ? Aga iyi güzel C öğrenmeye başladın da, bari kendine bilgisayar al. Topla bir köşede paranı, ya da borç al ya da ne bileyim taksitle fln yap birşeyler al kendine bilgisayar
Merhaba dostum, iyi de benim bu enflasyon değerlerinde bilgisayar alacak param yok.O yüzden bir şekilde bulmaya çalışacağım.Bu güzel yorumun için teşekkür ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.