Bilgisayar hafıza kartını okumuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asakiri

Yeni üye
9 Nis 2010
41
0
Arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim . Sorun tam olarak şu : yeni 8 gb hafıza kartı aldım .
eski 2 gb kartımı adapter ile pcye bağladığımda gayet düzgün çalışıyor Fakat 8 gb yi bağladığımda sürücüye girmeye çalıştığımda donuyor 15 sn sonra felan sürücüler kayıp oluyor kartı pcden çıkardığımda tekrar geliyor sürücüler (sorun adapter de değil iki tane adapter var biri 8gb yle gelen onla takıyorm olmıyor 2 gbyle gelenlede olmuyor)
Ve hafıza kartlarını telefonuma taktığımda gayet düzgün çalışıyor.
8 gb hafıza kartını telefona takıp usb yle pc ye bağladığımdada düzgün çalışıyor veri alış verişi yapabiliyorum. EE diyeceksiniz madem telefonu bağlayınca oluyo adapterle ne derdin var hafıza kartımda ext 4 ve fat 32 olarak 2 ye bölcem ondan adapter le bağlamam gerekiyor bi yardım ediverin :confused:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.