Bilgisayar hk

g11nco

Yeni üye
20 Ağu 2016
43
0
Selamun aleykum herkese ilk önce Bİ sorum oalacaktı
sorum şu Bnm pc 4 gün önce bilgisayarcıya götürdüm 12 de öğlen arası dedim format atın isim fln aldır çıktım işe gittim işte sonra akşam 8 de geldim sevinerek dedim abi hazırmı dediler yoğun olduğumuz için atamadık bişi demedim neyse sonra gettirirm geri dedim aldım çıktım neyse eve getirdim baktım 64 bilik sürüm 32 bite düşmüş programlar yüklenmemiş

uzatmadan sorunuma geçeceğim şimdi ben bir oyun açıyorum melsela o oyunu açtıktan sonra ne googleye nede görev yöneticisine girebiliyorum o oyunu kapattıktan sonrada duruduruldu diye dbi uyarı alıyorum lütfen kardeşlerim yarıdım edin googlede yotubede araştırmadığım izlemediğim okumadığım yer kalmadı Komutanlarım lütfen yardım edinn

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Bunları Sen Yapmadıysan Diyeceksin "
Benim RAM'ım 4 GB Veya Üstü 32 Bit Yüklemişsiniz , 64 Bit Yükleyin." Para İsterse De Ki "Boşuna Mı Para Verdik?" Onun Haricinde USB/CD'ye ISO Dosyasını Yazdırıp Kendiniz Format Attırabilirsiniz.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Merhaba,

Size tavsiyem kendiniz ellemeden bilgisayarcıya götürüp aşağıda yazdıklarımı istemek.

- 64 Bit Windows 7 işletim sistemi Ultimate.
- Tüm ekran kartı ve diğer donanımların sürücüleri kurulu olmalı.
- Temiz kurulum.

Bunları söylersen ve eğer yaparsa sisteminde sorun kalmayacaktır.

İyi forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.