Bilgisayar Isınıyor Sorunu Yardım

Scaries

Üye
24 Mar 2015
72
0
Arkadaşlar 1 haftadır League Of Legends oynarken oyunun yarısında fan hızlanıyor hızlanıyor ve ısınıyor kendi kendine kapanıyor bilgisayar buna nasıl bir çözüm bulabilir yorumlarınızı bekliyorum sinirden kafayı yedim

Aksaz 5

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
557
0
Peki sizin bu konuda bir bilginiz varmı kendim açıp yapabilirmiyim daha önce denediğimde pc klavyesi mahvomuştu kırılmıştı hep çöpe atmak zorunda kaldık yardımcı olabilirmisiniz

Ben kendim leptop içini açıp temizlemedim o yüzden birşey diyemeyeceğim. Vidalarını aç çıkart altını fön makinasıyla yapılması gerektiğini duymuştum yani süpürge gibi çeken şeyler değilde üfleyen makinalarla olması gerektiğini duymuştum bu kadar. Eğer yine birşey olur diye çekiniyorsan götür bir bilgisayarcıya.

Scaries

Üye
24 Mar 2015
72
0
Ben kendim leptop içini açıp temizlemedim o yüzden birşey diyemeyeceğim. Vidalarını aç çıkart altını fön makinasıyla yapılması gerektiğini duymuştum yani süpürge gibi çeken şeyler değilde üfleyen makinalarla olması gerektiğini duymuştum bu kadar. Eğer yine birşey olur diye çekiniyorsan götür bir bilgisayarcıya.

bana yardımcı olurmusunuz bu konuda şimdi veya meşgulseniz akşam zaman farketmez

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
bana yardımcı olurmusunuz bu konuda şimdi veya meşgulseniz akşam zaman farketmez

Üstad deneyimli değilsen, notebook'un içini açmanı tavsiye etmem.. Eğer garanti kapsamında ise ücretsiz olarak üfletirler içini zaten.. Sen daha diğer elemanla konuşurken elemanın teki gider, vidaları çıkarır, tozu üfletir getirir.

Garanti kapsamında değilse bile çok az bir ücret alırlar.

Scaries

Üye
24 Mar 2015
72
0
Üstad deneyimli değilsen, notebook'un içini açmanı tavsiye etmem.. Eğer garanti kapsamında ise ücretsiz olarak üfletirler içini zaten.. Sen daha diğer elemanla konuşurken elemanın teki gider, vidaları çıkarır, tozu üfletir getirir.

Garanti kapsamında değilse bile çok az bir ücret alırlar.

http://i.hizliresim.com/QMJGyA.jpg

Şuan böyle ne yapmam gerek?

Scaries

Üye
24 Mar 2015
72
0
Arkadaşın Dediği Gibi Extra Soğutucu Alman Lazım. Aksi Taktirde Kötü Sonuçlanabilir.

Tamamda zaten kötü şuan Lol açtığımda oyun başladıktan 30 dakika sonra kapanıyor pc düzgün oynayabilmek için fanı temizliyorum akşam da soğutucu alacağım bilgisayarıda temizlicem antivirüsle peki şimdi resmide attım nereler neyle temizlemem gerek yanlış bişi yapmak istemiyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.