Bilgisayar kafayı yedi, buyrun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BrsKrdnz

Katılımcı Üye
7 Tem 2010
268
0
113
Mars
selamın aleyküm beyler fazla oyalamadan konuya gireyim:

benim 2002 model masaüstü bir bilgisayarım vardı. bu manyak bilgisayar harddiskleri bozuyor önce kendisininkini bozdu başka taktım formatladım güzel güzel taze harddisk onun da içine etti. şimdi başka bi harddiskteyim mavi ekran falan yemeden yazacam inş..

sorunun kökenine gelecek olursak harddiski bi kenara bırakalım. ben buna taze taze formatı çakmışım yedekte hiç bir dosyam yok format biter bitmez direk kaspersky indirip kurdum kendi sitesinden indirdim hatta iyice işi sağlama alıp onu da yüklemeden önce virustotal.com a tarattım sonuç tertemiz kurdum yükledim hiç sıkıntı yok aradım taradım virüs yok.. canımı sıkan olay da bu.. virüs olsa çözecez..

* Yeryüzündeki bütün browserleri denedim, hepsi olur olmaz yerlerde çöküyor kapanıyor sayfa gidiyor falan bişeyler

*Hiç birşey yapmasam bile arada canı sıkılıp mavi ekran veriyor

*Hergün yeni bir hata çıkarıyor. ilk gün herboka crc hatası, dün c++ runtime hatası, bugün belgelerime giremedim kısıtlı kullanıcı falan dedi, yarın ne olur allah bilir..

daha bi ton şey var da şuan aklıma gelmiyor

GELGELELİM HEPSİNE RAZIYIM, AMA ŞU BROWSERLERİN ÇÖKMESİ BENİ KANSER ETTİ POKER OYNUYORUM ELİME AA GELMİŞ BÜTÜN PARAYI BASIYORUM PAT SAYFA ÇÖKÜYOR :diablo TEK DERT POKER DEĞİL TABİKİ DE AMA ARAŞTIRDIM TARAŞTIRDIM BEN HİÇ BİR ŞEKİLDE ÇÖZÜM BULAMADIM (ŞÜKÜRLER OLSUN MAVİ EKRAN YEMEDEN SAYFA ÇÖKMEDEN YAZABİLDİM :secret ) yardım edenden de etmeyenden de Allah razı olsun :eek:http://www.turkhac

Hojja

Üye
3 May 2012
125
0
Gaziantep
hocam niye kendine eziyet ediyorsun ki. 2002 model bilgisayarın çalışmakta zorlanıyordur. çok eski bir işlemci çok eski bir anakart vb. bence bilgisayarı yenileme yoluna git.

BrsKrdnz

Katılımcı Üye
7 Tem 2010
268
0
113
Mars
hocam iyi güzel diyorsunuz da anasını satayım imkan olsa sırf rahatlamak için c4le patlatacam bu lanet kasayı manitam bile bu kadar sorun çıkarmıyor :F

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.