Bilgisayar Kapatıcı 1.0

Zorluturk

Üye
6 Ağu 2015
193
0
Bilgisayar Kapatıcı 1.0

9EDv7Z.png

İndir!

VirüsTotal!

Bi
post_thanks.gif
Çok Görmeyin :)

Not:
Program
_4CE6389C68D479DE5B8F5B.exe

Diye Gözüküyor Nedenini Bilmiyorum.
(Program Benim Değil)

Son düzenleme:

GrayHatHacker

Uzman üye
25 Eki 2014
1,851
0
Cehennem
Bilgisayar Kapatıcı 1.0

9EDv7Z.png

İndir!

VirüsTotal!

Bi Teşşekürü Çok Görmeyin :)

Not:
Program
_4CE6389C68D479DE5B8F5B.exe

Diye Gözüküyor Nedenini Bilmiyorum.

sadece bilgisayarı kapatmaya yaradığını sanıp geldim direk kapata basarım felan diyecektim ama saati falan varmış.Güzel olmuş :) ebeveynler için ideal çocuğuna bilgisayar kısıtlaması koymak isteyen ebeveynler için güzel bir program.+Rep verdim

Zorluturk

Üye
6 Ağu 2015
193
0
sadece bilgisayarı kapatmaya yaradığını sanıp geldim direk kapata basarım felan diyecektim ama saati falan varmış.Güzel olmuş :) ebeveynler için ideal çocuğuna bilgisayar kısıtlaması koymak isteyen ebeveynler için güzel bir program.+Rep verdim
Teşşekürler

Son düzenleme:

ROOXYEN

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
459
0
SANAL ALEM
Komut istemine 2 satır kod yazarak zamanlı olarakta kapatılabilir...Ama bunun vücut bulmuş halini yapmışşsın eline sağlık,,,Bunlar zaten pcnin özellikleri kendin yeni fikirler yapmalısın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.