bilgisayar kasasını düşürdüm

mert5534

Katılımcı Üye
7 Şub 2012
703
0
İstanbul
arkadaşlar birkaç gün önce taşınırken bilgisayarımın kasasını düşürdüm merdivenden kasa fiziksel olarak bayağı hasar aldı bilgisayarı çalıştırdığımda iste 1 dakika sonra kapanıyordu.bende kasanın içini temizleyip tüm birimleri çıkarttım birimlerde fiziksel bir hasar gözükmüyodu başka bir kasaya monte ettim ve çalıştırdım formatlayıp herşeyi çözdüm.artık kapanmıyor tüm driverlar kurulu ram ekran kartı cpu hepsi sorunsuz çalışıyor fakat oyun oynayamıyorum 2 gün önce full ayarda 100 fps aldığım oyun şimdi 20 fps veriyor ve en düşükle en yüksek ayarda bile hep 20 30 arası gidip geliyor hiç bi oyun oynanmıyor tüm performansı düştü normal windowsta sorun ama oyunlarda böyle.aida falan kurdum tüm birimleri görüyor performansıda normal cpu , bellek kullanımı falan.bi kaç kişiye sordum yonga seti bozulmuş olabilir , macun değişir falan dediler acaba sizce ne olmuş olabilir birde tamire götürsem adamlara ne diyicem bilgisayar iyi hoş bi sorunu yok ama oyunlarda performans 0 mı diyeyim ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.