Bilgisayar kendini yenileyip duruyor

Kemal35

Yeni üye
27 Ara 2015
20
0
BU GÜN BİLGİSAYARDA DOLAŞIRKEN BİLGİSAYARIMIN 1.5 GB HAFIZASI KALMIŞ BENDE FORMAT ATMAYA KARAR VERDİM ANCAK HATA VERDİ KARŞIMA 3 ŞIK GELDİ ;
1 : WİNDOWS 10 OLARAK DEVAM ET
2 : YENİDEN DENE ( 10 KERE BASTIM HEPSİNDEDE HATA VERDİ )
3 : BİLGİSAYARI KAPAT
BU ŞIKLARDAN 1 . OLANI SEÇTİM VE BİLGİSAYAR KAPANDI
CASPER YAZISI GELİYOR SİYAH EKRAN OLUP TEKRAR CASPER YAZISI GELİYOR BEN BUNUN AYARKARINI KARIŞTIRDIM VE ŞU AN BİLGİSAYAR KENDİ KENDİNE AÇILIP KAPANIYOR VE EKRAN SİMSİYAH NE YAPACAĞIMI BİLEMEDİM VE ÇAREYİ SİZDEN YARDIM İSTEMEYE KARAR VERDİM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM :RpS_sad:

TCBordoBereliler

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
471
0
Kardesim format atman sart gibi duruyor aynısı benim bilgisayardada olmuştu.Başlangıç dosyaları silinmiş yada hasar almıs gibi en kolayı dediğim gibi format ama eğer yapabiliyorsan başlangıç onar olmazsa KENDİN format at başkasına göturme.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.