Bilgisayar oyunları

6 Ağu 2023
176
38
Merhaba.
Ben bir oyun bilgisayarı istiyorum ama ince olsun
kalın asla istemiyorum
Yani bir yere kolayca taşına bislin uygun fiyatlı

AhmedE

Üye
10 Haz 2023
111
47
Area 51
Merhaba.
Ben bir oyun bilgisayarı istiyorum ama ince olsun
kalın asla istemiyorum
Yani bir yere kolayca taşına bislin uygun fiyatlı
Fiyatı Aklımda Değil Ama Araba Oyunlarından:
Need For Speed: Rivals
" " ": Most Wanted
Gibi Oyunlar. Zaten Steam Dolara Geçtikten Sonra Oyun Almak İyice Zorlaştı. Cracklide İndirebilirsin.

6 Ağu 2023
176
38
Tamam cevaplarınız için çok teşekkür ederim
huawei d16 buna karar verdim hem siber güvenlik hemde oyun oynayabilirim herhalde
huawei d16 gta5 kaç fps verir

Terapist1

Üye
7 Kas 2023
144
70
Tamam cevaplarınız için çok teşekkür ederim
huawei d16 buna karar verdim hem siber güvenlik hemde oyun oynayabilirim herhalde
huawei d16 gta5 kaç fps verir
Hocam bu ofis laptobu evet hızlı geçişler sağlar verimli kullanışlıdır fakat bir gaming laptop performansı vermez her oyunu açamazsın hep işlemcinin grafik kartını kullanır o da gta5 te hemen hemen 40 - 50 fps eş değer verir ki işlemcinize de çok yük biner.

Ertugrul'

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
22 Mar 2023
1,151
899
Photoshop 🔥
Hp victus
Asus tuf serisi
Ama özellikle asus rog strix serisi der susarim ince demissiniz fakat bu ozellikli pc lerde ince olmasi cooook zor cunku ekran karti sogutucu kalin olmasina sebebiyet verir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.