bilgisayar oyunu programlamak istiyenlere program ve yardim

Ohtb

Üye
6 Ocak 2008
215
0
selam arkadaslar abiler kardesler ben bi hacker degilim ama genede paylasim yapabilcegim konular var.
bilgisayar oyunumu proglamlamak istiyosun ? herseyini kendin mi yapmak istiyosun ? a-z´ye kadar. animasyonlari elinle cizerek bilgisayara scan ve renklendirme hareketlendirme ve fantazini kullanarak kendi capinda bir oyun yapabilirsin. eger bu dalda olan arkadaslar varsa yada merak edip denemek veya gercekten arzuladigi bi oyunu yapmak isityosan hodri meydan. yap opload et beraber oynayalim. tabiki ucretsiz programlarla. simdi sanirim reklamin asirisini yaptim alin size site alin size program okuyup arastirin bu daldada ilerliyelim . miniclip kalitesinde oyun siteleri acilsin kendi halkimiza. oyun piyasasinda nedenmi geriyiz. cunku yaygin degil buda bi baslangic yow yow yow

https://tik.lat/5P34q

hehe cok abartmis olabilirim ama ilginizi cekebilir ben kullaniyorum ve aslinda 2 boyutlu olsada fantazinize gore hersey . bence iyi bi hobby tavsiyemdir. ama simdiden soyleyim. basit seyler cok zaman aliyo SABIR ISTIYO.

YOW YOW !

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.