Zararlı Yazılım Bilgisayar RAT yedi

Leopix

Üye
4 May 2019
222
3
Merhaba Sayın TURKHACKTEAM Forum Üyeleri
Bu Konuyu Sizden Yardım İstemek İçin Açtım Lütfen Acil Yardım Edin
Bilgisayarım Trojan Veya Rat Yedi Onları Nasıl Bilgisayarımdan Silerim
Birsürü AntiVürüs Programı İndirdim Hiçbiri İşe Yaramadı
Acil Lütfen Yardım Edin

Moderatör tarafında düzenlendi:

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,550
837
Semerkant
Ratlar keyloggler sistemleri gibi uzaktan bilgisayarınıza bağlantı sağlayarak admin görevini görmektedir. Yani sisteminizin temel yapılandırmasından en ufak noktaya kadar görevlendirme işlemlerini yapabilmektedirler. Ratlar, kendi aralarında 2 farklı kategoriye ayrılmaktadırlar. Bunlar illegal ve legal şeklinde biçimlendirilmiştir. İllegal yollarla yapılan yazılımlar tamamen izninizin olmadığı taktirde bilgisayarınıza erişim sağlayan yazılımlara denilmektedir. Legal ratlar ise karşıdaki kullanıcının izni dahilinde erişim sağlamanıza yapılan işlemlerdir. Ratlar genel olarak kullanıcıların indirmiş oldukları dosyalarda, mail, müzik ve film gibi deneyimleri bilgisayarında yaşamak isteyen kişilerin görmeden sistemlerine dahil olan uygulamalardır. Sistemde kendilerini otomatik olarak gizleyebildikleri için haberiniz olmadan sistem yetkileri başkaları tarafından ele geçirilme olayları yaşanabiliyor.

https://www.turkhackteam.org/trojan-ve-virusler/1346593-clean-rat-rat-temizleme-araci.html

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.