Bilgisayar recovery sildim...

LeonSharp

Üye
15 Eki 2013
114
0
Hp pavilion g6 markalı bilgisayarımda recovery dosyası gözüküyodu. bende yanlışlıkla sildim. ne yapabilirim yardım...

General Smoker

Katılımcı Üye
28 Eyl 2013
464
0
118
ABD * KANSAS
ßak dostum servise g.ötürsen bile bilgisayarı tamam bütün sorunları hallederler.
Ama onların yapıcağı işte aynı "google" aratırsın bulursun yok ben yapamam dersen servisine ver. Başka çözüm yok veya format atmayı dene belki gelir hiç denemedim başka çözüm yolu yok

General Smoker

Katılımcı Üye
28 Eyl 2013
464
0
118
ABD * KANSAS
kardesim zahmet olacak ama bulup bana link atarmisın

Siz öncelikle ikisinede bir gözatin, ilki ücretli. Isterseniz diger arkadaslarinda yorumlari bekleyin. Sonrasinda karar verirsiniz ne yapacaginiza.

http://www.oo-software.com/home/en/p...odiskrecovery/
Recuva - Undelete, Unerase, File and Disk Recovery - Free Download

Cihazınız "Hangi markaysa" servise ***ürün cihazın hard diskinde arıza olduğunu söyleyin.Normalde servisden işletim sistemi kurulumu isterseniz ücret karşılığında yapıyorlar.Ancak bir arıza durumunda size hiç sormadan recovery yapıyorlar.Muhtemelen sizin bilgisayarınızı da ilk günkü haline getirir ücret de talep etmezler.

Saygılarımla

LeonSharp

Üye
15 Eki 2013
114
0

Siz öncelikle ikisinede bir gözatin, ilki ücretli. Isterseniz diger arkadaslarinda yorumlari bekleyin. Sonrasinda karar verirsiniz ne yapacaginiza.

http://www.oo-software.com/home/en/p...odiskrecovery/
Recuva - Undelete, Unerase, File and Disk Recovery - Free Download

Cihazınız "Hangi markaysa" servise ***ürün cihazın hard diskinde arıza olduğunu söyleyin.Normalde servisden işletim sistemi kurulumu isterseniz ücret karşılığında yapıyorlar.Ancak bir arıza durumunda size hiç sormadan recovery yapıyorlar.Muhtemelen sizin bilgisayarınızı da ilk günkü haline getirir ücret de talep etmezler.

Saygılarımla
sağol kardeşim teşekkürler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.