bilgisayar sanki paslanmış

mku1997

Katılımcı Üye
11 Tem 2014
317
0
Konya
arkadaşlar yazın bilgisayarda pek vakit geçirmiyordum. ancak okul başlayınca yine başladım bilgsayara. ancak performans aşırı derecede düşmüş. powerpoint te bile kasmalar yaşıyorum. yazın ailem kullandı bilgisayarı ben pek ellemedim. şimdi bunu nasıl hızlandırabilirim ve eski performansına nasıl kavuşur? çok sevinirim bi çözüm bulabilirsek

mku1997

Katılımcı Üye
11 Tem 2014
317
0
Konya
Üstad bence hiç uğraşma; format. Formatı gelmiş o bilgisayarın.

hocam formatla hiç uğraşmak istemiyorum. bilgisayarda 2 hesap var. biri benim biri ailenin. yedekle falan hem çok uğraştıracak hem de kesin bi şeyleri kaybederim yedeklemeyi atlayıp. ve de çok setup yapmam lazım ve şu ara vaktim yok o kadar programla uğraşmalık.

LazyESC

Katılımcı Üye
15 Şub 2012
527
0
Eskişehir
arkadaşlar yazın bilgisayarda pek vakit geçirmiyordum. ancak okul başlayınca yine başladım bilgsayara. ancak performans aşırı derecede düşmüş. powerpoint te bile kasmalar yaşıyorum. yazın ailem kullandı bilgisayarı ben pek ellemedim. şimdi bunu nasıl hızlandırabilirim ve eski performansına nasıl kavuşur? çok sevinirim bi çözüm bulabilirsek

Driverlerini güncellerseniz sorun düzelebilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.