bilgisayar ses driver sorunu

ecaz

Yeni üye
17 Ara 2012
41
0
merhabalar ben windows xp kullanıyorum format attım driverleri yükledim ama bilgisayardan ses çıkmıyor hoperlörün sesini açıyorum sonuna kadar cızz sesi geliyor yankı oluyor sorun neden kaynaklı olabilir? Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

drtimur

Üye
9 Ocak 2013
66
0
Berlin
kardes cevabip size degil,ancak sound problermi konusunu acmissin bende sunu belirteyim dedim orta dercede bir desktap kullaniyorum medion micro star gbmh ait cpu=i 7 2600,RAM 8gb,1gb nvidia geforce 550gtx ti, 2tb hdd, isletim systemi windows bunu destap ima mac x lion a yükledim ancak ses ve ekran karti calismiyor cünki n gforce mac destekli bir grafik karti degil mac os a gecen arkadaslara duyrulur ya ikinci bir grafik karti ancak mac uyum lu alip motherbord takip hep win hem mac os kullanabilir,yada sadece mac kullanacam diyorsa mac uyumlu grafikkarti alip kulanmalisin, ben ikinci bir grafikkarti almayi düsünüyorum ancak ancak almanlar bu kadar cimri olabilir motherboar(MSI-SOKEL 1155) um da sadece tek PCIe x16 var AGP soketide yok,piyasada hem win hem mac uyumlu grafikkati da olmadigina göre,hem win hem mac kullanan birisi icin mac im in sesi ve ekran karti onbourd olarak calisiyor görüntü berbat ve ses hic yok, yani yapmam gereken yeni bir motherbourd cift PCIex16 ,(birine eski grafikkatimi digerine PCIe x16 soketine mac uyumlu grafikkarti almak buna en uygun ATI READON HD 5780 normallerine göre 7,4 kat daha yüksek performanca sahiptir;mac e paralel WINDOWS 7 x64 kurulu ayni eskisi gibi harika, burdan windows kullanicilarina sesleniyorum eger pc sinize mac kurmak istiyorsa bunlarida hesaba katilmalisiniz.Bir Ata Sözü;daman düseniin halini ancak daman düsen anlar(Hoca Nasrettin Hazretleri)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.