Bilgisayar Şifresi Kırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By ShowTime

Yeni üye
16 Haz 2010
40
0
Paylaşacağım konu basit ve prait aklınızdada kalıcı olur hem.Ama lütfen burada paylaşılanları baska yerde paylaşırken alıntı oldugunu söyleyin...

Şimdi pc şifrenizi unutttunuz format atmak zorunda kalcaksınız...Ne yapmalıyım diyornusunuz ?

Bilgisayarı açtık ve şifre istedi iki kere ctrl+alt+delete ye iki kere basınız karşınıza bir siyah ekran gelecektir o siyah ekrandan kullanıcı adına administrator yazınız ancak şifre bölümünü boş bırakın ve kullanıcı adını yazdıktan sonra enter e basın şimdi bilgisayar açıldı eğer şifreyi kıracaksanız hemen başlat+ayarlar+denetim masası+kullanıcı hesapları oradanda hemen şifreli olan hesaba girin parolayı kaldırın oldu bitti.

Anlamadığınız yer olursa sorun ?

soNeFes_Tr

Üye
4 Eki 2010
198
0
bos konu bosss yuzdefa verıldı ayrıca her xp kullanıcısı olan pclerde olmaz bos konu
ama yenı duyanlar ıcın guzel bır bılgı

enes1153

Yeni üye
15 Kas 2010
7
0
Paylaşacağım konu basit ve prait aklınızdada kalıcı olur hem.Ama lütfen burada paylaşılanları baska yerde paylaşırken alıntı oldugunu söyleyin...

Şimdi pc şifrenizi unutttunuz format atmak zorunda kalcaksınız...Ne yapmalıyım diyornusunuz ?

Bilgisayarı açtık ve şifre istedi iki kere ctrl+alt+delete ye iki kere basınız karşınıza bir siyah ekran gelecektir o siyah ekrandan kullanıcı adına administrator yazınız ancak şifre bölümünü boş bırakın ve kullanıcı adını yazdıktan sonra enter e basın şimdi bilgisayar açıldı eğer şifreyi kıracaksanız hemen başlat+ayarlar+denetim masası+kullanıcı hesapları oradanda hemen şifreli olan hesaba girin parolayı kaldırın oldu bitti.

Anlamadığınız yer olursa sorun ?
yaw arkadas ben xp kullanıcısıyım ama olmuyo neden anlatırmısın

145312

Üye
2 Eki 2010
62
0
Çernobil
Kardeş bu her bilgisayarda olmaz administator hesabı olan bilgisayarlarda işe yarar.Ayrıca bilgisayarınıza unutacağınız şifre koymayın kardeşim...Emeğine sağlık...

zagadazigidi

Katılımcı Üye
10 May 2010
347
0
İstanbul/Beykoz
Bunu ilkokulda sınıfın bilgisayarlarına girmek için yapardık çalışıyo ancak XP için geçerli...Şunda takıntılıyım OK PC'yi açtık denetim masasından şifreli oturumun şifresini nasıl kaldıracaksın kaldırırkende şifre istemeyecek mi senden? :)
Şahsen ben XP Profesyonel kullanıyorum denedim girdim PC ye denetim masasından oturuma geldim sadece şifre değiştir yeri var oraya giriyosun şifreyi kaldıracaksan da eski şifreyi yazıyosun yeni şifre yerini boş bırakınca şifre kalkıyo...Bende böle ;)

Son düzenleme:
26 Şub 2010
99
0
Bunu ilkokulda sınıfın bilgisayarlarına girmek için yapardık çalışıyo ancak XP için geçerli...Şunda takıntılıyım OK PC'yi açtık denetim masasından şifreli oturumun şifresini nasıl kaldıracaksın kaldırırkende şifre istemeyecek mi senden? :)
Şahsen ben XP Profesyonel kullanıyorum denedim girdim PC ye denetim masasından oturuma geldim sadece şifre değiştir yeri var oraya giriyosun şifreyi kaldıracaksan da eski şifreyi yazıyosun yeni şifre yerini boş bırakınca şifre kalkıyo...Bende böle ;)

Katılıyorum Arkadaşa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.