Bilgisayar Sorunları Hk.

ismttdnmz

Yeni üye
14 Mar 2017
44
0
Merhaba, bilgisayardan dün akşam dizi izliyodum.Dizi bitti google da takılıyım dedim,chrome a tıklayınca bu öğe açılamıyor,taşınmış,yeniden alandırılmış vs vs dedi.
Sonra masaüstündeki coğu dosyamın gittiğini farkettim.
Kalan dosyalara tıkladığımda ise VLC media player ile açmaya çalışıyo bilgisayar,bilgisayarıma denetim masasına giriş yapamıyorum.Komut istemiyle başlattım scannow ile tarattım bi bulguya rastlamadı.
Çalıştır komutu da çalışmadığı için yine komut istemiyle sistem geri yükleme yaptım,Bi değişiklik olmadı,kullanılamaz durumda şuan pc yardımlarınızı bekliyorum.
Not:Daha önce 2 defa daha başıma geldi sistem geri yüklemede 3 secenek çıkıyodu onlardan birisi ile çözülüyodu sorun, şimdi sistem geri yüklemede 1 seçenek var ve o da işe yaramıyo

Moderatör tarafında düzenlendi:

ismttdnmz

Yeni üye
14 Mar 2017
44
0
Bilgisayarda önemli doayalar var,format en son seçenek,komutlarla yapabilcek bişey var mıdır?
Virus ile ilgili bi uyarı almadım,ama olabilir tabikide.Ama kafamı karıştıran şu sistem geri yüklemede 1hafta öncesine gitmeme rağmen düzelmiyo bilgisayar

ismttdnmz

Yeni üye
14 Mar 2017
44
0
Bilgisayarınızda combofix varsa taratın
Yok hocam pc de, zaten olsa bile hiçbi şekilde dosya açamıyorum

Eger temiz bir format atarsan makina kendisine gelecektir.
Tek çare format büyük ihtimalle,teşekkür ederim.Ayrıca D diskinde bulunan dosyaları almam lazım ama bilgisayarım bile açılmıyo.bu konuda tavsiyeniz var mı
Kusura bakmayın bidaha rahatsız edicem ama,bilgisayarı güvenli modda açınca da aynı şekilde devam ediyo olaylar zinciri,program dosya bilgisayarım denetim masası hiçbiri açılmıyo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.