Bilgisayar Sorunu Yardım!!!!

burakcen2010

Yeni üye
4 Şub 2015
43
0
Oyun Oynarken Karanlık Bir Ortama Girdiğim Zaman Yada Bu THT Sayfasında Gezerken Arka Plan Siyah Ya Gezerken Ekran Tamamen Kapanıp Geliyor Yada Simsiyah Yada Azda Olsa KAranlık Bir Resime Tam Ekran Bakarken De Ekran Kapanıp Açılıyor Simsiyah Oluyor Tekrar Geli Geliyor Kapatmassam O resmi YadA Karanlık Alandan Çıkmazsam Düzelmiyor Bu Yazıyı Yarım Sayfada Yazıyorum. Ekran Kartı Isınıyordur Dedi Bilgiseyarcı Yeni Fan Taktı Ve Yetmedi Bende Fantilator Soktum İçine Soğusun Diye İyice Ama Hala Gidip Geliyor Baktığımda İse Hiç Gıram Isınmamış Kablosu Gevşemiştir Dediler İyice İteledim Tam Sıktım Ancak Gene Birşey Yoktu. :( Lütfen Yardım Edin.
Ekran Kartı ATI Radeon HD 2400 Pro Dac Türü: Internal Dac(400MHz) Yardım Lütfen. Şimdiden Teşekkür Ederim :)

Son düzenleme:

Memotaz

Uzman üye
11 Şub 2015
1,526
0
39°47'20.58"
Öncelikle Bilgiseyar Değil Bilgisayar Onu Halledelim. Sorunun İşlemci'dede Olabilir Ram'dede Olabilir Ekran Kartında'da Olabilir.

Öncelikle Driver'lerini Yenile. Veya Monitörün Kablolarını Kontrol Et Eğer Olmasza

Büyük İhtimalle Ekran Kartındadır Çünki Minnacık Pervanesi Var İşe Yaramaz.Sen 12-13 tl'ye Güzelinden Bi Ekran Kartı Pervanesi Veya 5 tl daha fazla verip kasa pervanesi al pc'ni soğuk tut.

burakcen2010

Yeni üye
4 Şub 2015
43
0
Driverımı Nasıl Güncelliyebilirim ?
Bilgisayarım > Özellikler > Aygıt Yöneticisi > Görüntü bağdaştırıcıları > ATI Radeon Sağ Tık Yapıp Güncelle Diyorum Otomatik Olarak Ara diyorum 30 dakka bekledim hala sonuç alamadım :( Neden?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.