Bilgisayar Sorunu

burakcen2010

Yeni üye
4 Şub 2015
43
0
Arkadaşlar öncelikle selamun aleyküm benim bilgisayar sorunum şu: Oyunda veya film izlerken karanklık bir ortama girince yada etraf karanlık olunca ekran kapanıp açılıyor ve bunu 7-8 kere yaptıktan sonra ekran geliyor eğer hala aynı noktada yada hala karanlık ise devam ediyor. Ekran ısınmasındandır dediler öyle olurken baktım gram ısınma yok kablodandır ekranın kabloları gevşemiştir bak felan dediler baktım sorun yoktu. Ekran güncelle dediler Nvidia idi ekran kartım ve şu an ATI olarak gözüküyor ve bunun yüzünden güncelleme yapamıyorum ne ati nede nvidia yardımcı olursanız sevinirim. :) Şimdiden Teşekkür Ederim :RpS_thumbsup: :yaho1

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Kasa içerisinden ekran kartı marka modeline bakarak güncelleme yapmanı tavsiye ederim ;) Farklı programlarla bilgisayar üzerinen görüntüleme yaptığında farklı marka model gösteriyor olabilir kolay gelsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.